Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak az eletemmel?

Mit csinaljak az eletemmel?

Figyelt kérdés

ugy erzem teljesen kiegtem

kisebb koromban voltak terveim, almaim amiket szerettem volna megvalositani es ugy gondoltam, ha megvalosulnak boldog leszek, ezek hajtottak elore

akartam egy sajat szep uj lakast, sikerult

egy vallalkozast ami jol jovedelmez, sikerult

egy masik lakast biztonsagnak, biztos anyagi hatternek, sikerult

autot -- igaz lany vagyok de imadom, hatalmas nagy vagyam volt, de evekig csak a vagy volt bennem, nem vettem mert ugy ereztem tul nagy koltseg (nem befektetes) de meglett vegul, vettem egy kocsit amivel kozlekedem

utazni akartam, nagyon sok helyen jartam europaban

parkapcsolatot azzal akivel "elso latasra".. megtalaltam ezt az illetot es eleg rossz vege lett a kapcsolatnak, nem hiszek a szerelemben tobbet


semmi nem adja azt az oromot amit kerestem


26 eves vagyok es erosen gyogyszer fuggo (altato, kabito hatasu gyogyszerek) ez az egyetlen dolog, ami ugymond boldog perceket hoz a napjainba


2018. febr. 15. 15:53
 1/7 A kérdező kommentje:

arra jutottam, hogy az motival egyik nap begyogyszerezem magam es ugy kaba allapotban indulok el az ejszakaba es aztan soha nem ebredek fel

rekord ido alatt sikerult rekord eredmenyeket elernem (anyagi teren es tapasztalatszerzesben) es ezzel lezarom az eletem


masfelol ugy gondolom hogy ez butasag

2018. febr. 15. 15:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Pszichoterapeutától (akit sokan ajánlanak) kérj segítséget.

Ne gyógyszerrel próbáld megoldani a problémát, a lelki okot kell megtalálni, amire beszélgetéssel fogtok rájönni.

2018. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok, gyógyszer függő..24 évesen nem kell orvos szerintem annyit kell tenned, hogy meg tanulsz olyan dolgokra nemet mondani(ezek emberek is lehetnek) akik szar hatással vannak rád.
2018. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amugy en örülnek egy ilyen okos lánynak mint te...nem veled van abaj hanem meg akarsz felelni szar embereknek
2018. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
" A nyugtatók, altatók depressziót okoznak, vagy a meglévőt súlyosbítják." Tudom, mert én is nyugtató függő voltam, de elkezdtem lassan csökkentve elhagyni. Nagyon nehéz, de megéri.
2018. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos most én is elég kilátástalannak érzem az életem... Stagnál a rossz állapot és nem tudok előre lépni akárhogy is akarok és ez kikészít.

Legfőképp anyagi dolgok, nem vagyok szegény de többre vágyom.

Esetleg leírhatnád hogy sikerült elérni ezeket a dolgaid rövid idő alatt, hátha segítene.

2018. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg az altatóktól, kábító hatású gyógyszerektől nem tudsz megszabadulni,addig semmit.
2018. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!