Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ember...

Szerintetek rossz ember vagyok, mert az hajt elore hogy jobb autom legyen?

Figyelt kérdés

lany vagyok es abban talalok motivaciot hogy jobb autom legyen..


parommal allandoan ezen veszekszunk

szerinte ez penzpocsekolas


2018. febr. 16. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, hogy pénzpocsékolás, vagy sem, azt kettőtöknek eldönteni, de ettől meg nem leszel "rossz ember".
2018. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ettől nem lesz valaki rossz ember. Legfeljebb sekélyes, felszínes, éretlen, felelőtlen...
2018. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ismerek olyat, aki bizniszel az autókkal, veszi, eladja, esetleg megbütyköli, és élvezi csinálni. Amúgy meg sofőrként dolgozik. Mivel neki egyébként haszna is származik belőle meg a szerelgetéssel tapasztalatot is szerez, ezért ha valaki így csinálja, azzal nem gondolnám, hogy probléma lenne. Ha valaki csak státusz miatt akar jobb autót, hogy legyen mivel villogni, az nem ez a kategória.
2018. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
sem jo sem rossz ember nem vagy, idiota vagy mert targyakat gyujtesz es nem elmenyeket
2018. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha csak ez érdekel, és ennél fontosabb dolgokat háttérbe szorítasz, akkor sekélyes lehetsz. És talán nem illetek össze a pároddal, más az értékrendetek.
2018. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

pont az elmenyert hajtom, elmeny oket vezetni :D

nekem hatalmas oromot es kielegulest okoz


neki peldaul egy vacsora egy etteremben, nekem pedig egy ora autokazas a varosban....

ettol sekelyes vagyok?

2018. febr. 16. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Miért lennél rossz ember? Mindenkit más motivál. Hogy te miben leled az örömödet az csak a te dolgod. Másnak nem ártasz vele, akkor mi lenne a baj?

Más is szór el pénzt, csak másra. Amíg a sajátodat szórod és nem az enyémet addig felőlem űrhajót is barkácsolhatsz a hátsó kertben. Eszedbe se jusson emiatt rossz embernek érezni magad.

2018. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, mert épp ma gondolkodtam hasonló dolgon. számtalan autótípus/márka van, évről-évre adnak ki újabbnál újabbakat tök fölöslegesen, mert a mai X autó teljesítménye, kényelme, formája, kialakítása, stb. szinte full ugyanolyan, mint a 6-8 éves ugyanolyan kategóriájú, de Y autónak, és ugyanúgy A-ból B-be, onnan Z-be el lehet vele jutni. Szóval csak marketing az egész, aminek sokan behódolnak.
2018. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne legyetek közös kasszán, ilyen egyszerű.

Nem vagy rossz ember, mindenkit más tesz boldoggá.

2018. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!