Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van! Mindig mimdenki...

Elegem van! Mindig mimdenki piszkal mindennel, unom mar, bele untam . Meg akarok halni, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Hiaba probaltam pozitivan hozzaalni a dolgokhoz mindig jott valami/valaki aki szetrombolta amit addig “felepitettem”
2018. febr. 22. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy halálvágyad van, és gyásznak nevezed az egyik kedves válaszolót. Teljesen logikus! A közmondás szerint: mindenki magából indul ki. A példát is mutattál rá.


Nos, egy törvény. Ha hagyod magad piszkálnak. Bármilyen napos, fostos csírkének hiszed magad (környezet befolyása), az javaslom, aki beszól az pusztisd el! Te vagy az első! Mindig! Aki nem hagy neked nyugtot, azt intézd el. Szóval a frusztrációt ne magad ellen fordítsd. Aki bszogat tanulja meg, súlyos következményei lesznek, de mivel fosos vagy, ezért persze, rúgóznak az idegrendszereden.

Ezért ne fos többet. Ne te pusztulj, hanem az, aki felhatalmazza magát más csesztetésére.


Te ratyimadár! ;)

2018. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó 2 gratulálok! Miért jó belerugni abba aki padlón van? Ilyenkor érzitek erösnek magatok?
2018. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolso:hagyd nem eri meg hogy pazarold ilyenekre az idodet!:) Es az a helyzet hogy ha en vissza szolok vagy barmi akkor meg jobban azert is csinaljak addig amig addig oltogat amieg mar szolalni sem tud az ember ...beleuntam mar a veszekedesbe nem ertik meg egyszeruen ,farasztoak!
2018. febr. 22. 20:59
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent is azt irtak paran hogy alljak ki magamert en eppen azt tettem :) beszoltak hat vissza szoltam ,azt tettem amit javasoltak paran
2018. febr. 22. 21:01
 15/16 anonim ***** válasza:

Mért nem maradtál hát a fényes égben,

E porvilágra mért jövél közénk?

2018. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű dolgokkal nyugodtan fel lehet keresni (meggyőződéstől függően) lekészt/pszichológust, segíteni fognak, ez a munkájuk. Ez nem azt jlenti hogy baj van veled, mindenkinek az életében van olyan időszak amikor ilyen jellegű segítséget igényel, csak van aki tojik rá, aztán vagy sikerül megoldania, vagy nem. Saját magadra szerintem nem éri meg tipszmixűni, bár ezt mindenki döntse el maga.
2018. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!