Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, cikinek tartanátok egy...

Fiúk, cikinek tartanátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam discóban, házibulin és részeg se volgtam még.Utálom az alkoholt, kóstoltam már párat de undorító.

18/l


2018. febr. 25. 00:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 nem olyan biztos az.
2018. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Hiszen Én közösítettem ki az egész világot ... Nem tudtad? 👑👑👑👑👑👑
2018. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 he84 ***** válasza:
73%
Én nem vagyok fiú, ám egyáltalán nem ciki. Pont az a normális, ha valaki nem bulizik rendszeresen és nem iszik sokat, pláne egy lány, de azért a fiúknál sem előnyös. De ha mondjuk ritkán van saját kis házibuli és ha ritkán iszol nem sokat, nem töményet (évente 3-4 alkalommal maximum), beleértve a Szilvesztert is. Inkább legyél büszke arra, hogy ilyen vagy, ez jó pont a normális fiúknál, pláne ha ők se buli mániások és nem iszákosok. Nem kell másoknak menőzésből megfelelni! Nem voltam én se soha buliba, se diszkóba és nem is ittam soha sokat, mégis jól megvagyok.
2018. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%
Engem az #5-ös válaszolóhoz (már ha nem csak trollkodik) hasonló fölényeskedő idióták csesznek fel, akik arra verik a farkukat és saját magukat, hogy otthon ülnek egyedül, de büszkén ahelyett, hogy nyitnának mások felé, mert azt már úgy élnék meg, hogy idomulniuk kell az "alávaló csürhéhez". Nem érdekelnek mások bulizási szokásai, kapcsolódjon ki mindenki úgy, ahogyan akar, csak engem ne vessen meg.
2018. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én sem voltam még részeg, és discoban sem, és ez így is marad.

34/F

2018. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Mondd, hogy nem vagy foglalt! <3
2018. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már 20 vagyok, mégse voltam még soha se szórakozó helyen, se egy koncerten, de még egy házibuliban sem, mert tudom, hogy nem élvezném. És emellett utálok mindent, amiben alkohol van, egyszerűen undorodom az ízétől.

Mindig is gyűlöltem a hangzavart, a nagy tömeget, szóval nem hiszem, hogy majd pont 10 év múlva, családanyaként döntök egyszer csak úgy, hogy tizenévesekkel akarok bulikázni :D

Szerintem mindenki úgy és azzal tölti a szabadidejét, amivel akarja, nem érdekel, ha valaki minden hétvégén bebaszik, neadjisten jött-ment idegenekkel kerül intim kapcsolatba a diszkó budijában, csak ne akarja nekem megmagyarázni, hogy ha nem csinálom én is ugyanezt, akkor így meg úgy megbánom és majd középkorúan fogom bepótolni ezeket az "élményeket".

20L

2018. júl. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha a videójátékokat is szereted akkor már csak egy kérdésem van.

Mikor házasodunk?

2018. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!