Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti ezt cikinek tartanáto...

Fiúk, ti ezt cikinek tartanátok, vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy lány , aki tetszik, valószinűleg te is neki. Te éppen egy bizonyos helyen tartózkodsz, és meglátod a lányt ott járkálni, nézelődni a hely körül. Ha arra gondolnál, hogy téged les,ill. veled akar találkozni, cikinek tartanád és kinevetnéd, vagy pedig örülnél neki?
2015. márc. 26. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha inkább találkozót beszél meg velem, minthogy utánam kémkedjen.
2015. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kiröhögném a töketlensége miatt. Ha akar valamit, szólítson meg. Kinőttünk már a lovagkorból...
2015. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tisztázza a helyzetet igen, örülnék.
2015. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én odamennék,és egy hatalmasat rúgnék a p*csájába,és a képébe ordítanám,hogy "az arcodba torta!" XDDDDD

Amúgy miért tartanám cikinek?Ha nekem is tetszik,akkor inkább örülnék neki hogy látom :)

2015. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ha olyan hely lenne, bele se gondolnék h miattam van ott
2015. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
örülnék
2015. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is a kimondott kémkedésre gondolok, mert az tényleg gáz, hanem ha pl. a lány meglátja hogy a fiu éppen ott van valahol, és elkezd ott téblábolni a hely körül, hogy ha pl. a fiu kijön, akkor "véletlenül" fussanak össze...de olyan esetre gondolok, amikor a pasinak is tetszik a lány!
2015. márc. 26. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:

He???

Gondolkodni manapság luxus???

De ennyire???

Mi az, hogy ciki te agyatlan..

Igen kinevetném, mert ember... Istenem...

Ilyen hülye csajnak jönnék be köszönés után kinevetném.

2015. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
Inkább csak mosolyognék rajta.
2015. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ismeritek egymást, és meglátod valahol "véletlenül", akkor odamehetsz hozzá köszönni. Aztán vagy dumáltok vagy nem. De ott sündörögni körülötte, hátha észrevesz és hátha odajön, az bizony ciki.
2015. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!