Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok 20 alatt akik nyáron...

Fiatalok 20 alatt akik nyáron fesztiválozni jartok, miből fizetitek?

Figyelt kérdés

Vagy akiket ismertek ok miből fizetik?


Lehuzos negatív kommentek nem érdekelnek, tényekre és véleményekre vagyok kiváncsi :)



2018. febr. 28. 18:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már elmúltam 20, de amikor betöltöttem a 16-ot, születésnapi ajándék volt, hogy egy részét kifizették a Sound bérletnek. A bérlet másik részét és az ottani költségeket mind magam fizettem a diákmunkás keresetemből. Azóta egyszer egy Sziget napijegyet fizetett a párom nekem, mert a kedvenc zenekara lépett fel és szerette volna ha megyek vele én meg ilyesmire akkor nem tettem félre pénzt. Voltam már B My Lake-en, ez vicces sztori, ide heccből csak úgy az alkohol hatására kipróbáltuk, hogy vajon kinek sikerül belógni a kerítést átmászva. Mindenkinek sikerült. Strandon szintén saját pénzből voltam napijeggyel. Ismerősök terén is vannak jópáran, akik megkeresték a pénzt rá, de olyan is, akinek az elvált szülők egyike fizeti minden évben és olyan is aki mindig szülőktől kapja ezt meg ajándékba. A legrosszabb végletből is ismerek nem is keveset, tényleg nem csak kitalált dolog a bérlet együttlétért cserébe. Sokan még büszkék is rá sajnos. Naivan mindig azt hittem, csak nem megy ilyen szinten ez a dolog, amég többször is a két fülemmel nem hallottam, ahogy mesélik.
2018. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!