Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy majdnem 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy majdnem 30 éves, otthon lakó férfinak a házimunkából mit kéne csinálnia?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 08:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Mindent, amit az anyja mond.
2018. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Leírom engem mi zavart mint szülőt.

Gyerek egész nap a szobájában döglik, játszik miközben erősen szüksége lenne egy takarítónőre.

Udvaron, pincében, házban semmilyen munkát nem talál magának.

Ruháit elvárja, hogy az anyja mossa vasalja.

Természetesnek veszi, hogy akkor viszi az autómat, amikor akarja. ( Én legszívesebben soha nem adtam volna oda )

Többször összetörte. A tankolás, javíttatás költsége természetesen engem terhelt.

Munkahely: Néha volt neki néhány hónap.

A hűtőszekrény tartalmát természetesen közös tulajdonnak tekintette, abba gyakorlatilag soha ( ill. nagyon ritkán vásárolt )

Az, hogy neki jár a család főztjéből az a hotel alapszolgáltatása. Természetesen ezért vagy az egyéb rezsiöltségekért soha nem kellett fizetnie.

Egy élősködő naplopó tetű.

2018. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
30 évesen , ha még otthon vagy, akkor gyakorlatilag mindent, amivel tehermentesíteni tudod a szüleid...
2018. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, félreértés ne essék.
2018. febr. 19. 09:14
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy, mintha “lakótársaid lennének”. Egyenrangúként mindenben vedd ki a részed. Ahogy egy felnőtt amúgy teszi. ;)
2018. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Legyen Magilla gorilla...mos , főz, vasal, kész főnyeremény.
2018. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Tesóm olyan, amilyennek a 46% leírta. Szívnak vele rendesen a szüleim. Már elmúlt harminc.

Most is anyám hívott, ez volt a vasárnapja: megetette az állatokat, ellapátolta a havat, elment bevásárolni, megfőzte az ebédet, takarított délután, elmosogatott, kimosta a görény ruháit. Ez volt a szabadnapja. Közben a gyermek bent alukált, játszott a meleg szobájában. Nem tudom, akinek ez nem égő harminc évesen, legyen nő férfi, az vagy mentálisan beteg vagy egy lelketlen segg.

Én ha hazalátogatom a főzésen kívül mindent megcsinálok, nem engednek főzni, ennyi. Szóval, ha lehet minél többet.

2018. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

46% leírta egy az egyben a párom gyerekét, párom ezt már régen felismerte, ennek ellenére a mai napi kinyalja a fenekét, és megcsinál utána mindent.

Mivel akkor hogy nézne ki a szobája.

Elképzelhető, még patkányok is lennének.

Szerencsére nem velük élek.

2018. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
7# szerinted mit kéne csinálnia?
2018. febr. 19. 10:09
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

Én az én fiam (24 éves) is ilyen parazita volt és most sikerült 3 év után a helyére tenni a dolgokat. Most egyetemre jár.

Vannak szabályok azt be kell tartani különben nincs internet, helyette cirkusz van:

Mosogatóban soha nem lehet koszos edény,

saját szobáját tisztántartja,

a kuka nem lehet tele, ha megtelt az ó dolga levinni,

magára főz,

zsebpénzt nem kap, keresse meg magának, nagyfiú,

Takarításba besegít, a saját ruháit ő szedi be és rakja el


Ha elvégzi az egyetemet akkor lapátra teszem, menjen albérlete, vagy a híd alá nem érdekel. Úgy él meg ahogy tud. Persze ha önhibáján kívül segítségre szorul akkor számíthat rám, és nem hagynám éhezni sem.

2018. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!