Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs semmi ertelme az eletemn...

Nincs semmi ertelme az eletemnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Regen nem ilyen voltam, fiatalabb kormban, bar igaz most sem vagyok tul idos(22/F), de manapsag utalok szinte mindenkit, nem szeretek baratkozni, nem is akarok. Kerulom az olyan helyeket ahol emberekkel kell talalkozni, kerulom az olyan szituciokat ahol beszelgetni kell. Sajnos a csaladi osszejoveteleket nem tudom kerulni, pedig szivem szerint kerulnem azt is, jatszom a jopofa kedves embert a csaladtagoknak, kozben meg utalom oket, pedig nem adtak az utalatra kulonosebben semmilyen okot, csak egyszeruen jon bennem ez az erzes, az utalat mindenki fele. Magamat utalok a legjobban, egy igazi balek vagyok, barmit is csinalok abban bena vagyok, mindenki jobb nalam, folyton csak leegetem magam, egy igazi orok vesztes vagyok minden teren. Legszivesebben ongyilkos lennek, mert az eletet is utalom, egy rakas sz*rnyi ertelme sincs szamomra, de persze nincs eleg batorsagom ongyilkos lenni...meg ehhez is bena vagyok. Nem tudom hogy innen van-e visszaut, es ha van, akkor hol keressem, de van egy olyan erzesem, hogy en mar nem tudok ebbol megvaltozni, folyamatosan gyilkos gondolataim tamadnak, nem tudok sajnalni olyan embereket sem, akit amugy minden normalis ember sajnal, nem szivesen segitek senkinek, viszont talan furcsa, de azt sem szeretem, ha nekem segitenek. Utalok ajandekot kapni es adni, utalok mindent. Leirtam, nagyjabol a tortenetemet, bar lehet ertelmetlen, nem olvastam at. Ha ezek utan van valakinek valami jo tanacsa felem, az irja le legyenszives.
2018. márc. 2. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen milyen voltál?
2018. márc. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez. Egyébként mivel le tudtad ezt ide írni, jobb helyzetben vagy a világ nagy részénél. Ők sem ölik meg magukat, neked is illene kitalálnod, hogy mit kezdj a neked megadatott lehetőségekkel.
2018. márc. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki.
2018. márc. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Változz meg. De gyökeresen. Új feizura. Uj ruhák stb. Találj motivációt: film, sorozat, könyvek, bármi ami hatni tud rád. Engem pl a könyvek amiket elolvastam hatással voltak rám. Majdnem átformálták a személyiségemet. Szerintem neked bevállna. Keress hobbit. Biztos lesz legalább 1 dolog amiben jó vagy. Nem szabad feladni. Menni kell tovább, megmutatni milyen fából faragtak.
2018. márc. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsi vagyok, hogy ezt nálad mi váltotta ki?

Mik voltak azok a tényezők ami miatt ez nálad kialakult?


Elmondom dióhéjban az én sztorimat:

Sosem voltam "jó pasi", tini koromban, fiatal koromban olyan megaláztatást kaptam pár lánytól, hogy egy életre elment a kedvem a csajozástól. Mindig volt pár igazi jó lány barátom, de sosem engedtem tovább komolyra fordulni, hogy megelőzzem a múltamban megtapasztalt és azokat megelőzvén visszatérő negatív élményeimet. 1 komoly kapcsolatom volt (ő nála kiengedtem), ott is megcsaltak (Az nagy pofára esés volt, sokat depiztem, de túléltem). Kisgyerekként apám alkesz volt, verte anyámat, második férje sem volt főnyeremény, bár őtőle kaptam rendes morális nevelést (sokat köszönhetek neki, hogy normális lettem). Nővérem rákos lett és hosszú szenvedés után meghalt egy éve. Hiába voltam és vagyok jó beszélgetőpartner és tartanak intelligens embernek, mai napig bánom, hogy sosem voltam "túlmotivált" így nincs felsőfokú képesítésem.(érettségim van+szakmák+1 idegen nyelvet folyékonyan beszélek, vastag :D)

Sosem voltam abban a szerencsés helyzetben sem, hogy saját ingatlanom legyen, így albiban tengődöm és van egy 15 éves kulturált gépjárművem + tisztességesen fizető munkám ami hát manapság már egyre jobban nem ér semmit, köszönhetően az egekbe szökő albiáraknak :\


És ennek ellenére, nincs öngyilkossági kísérletem, nem akarom elásni magamat, pozitívan állok a dolgokhoz, keresem az előrelépési lehetőséget, amit tudok a külsőm érdekében megteszem (nem, nem tudom megszépíteni magamat, de edzek, adok magamra, nem hagyom el magamat), nem kategorizálom be az összes nőt ribizlinek, hiába csalódtam. :)

MINDEN fejben dől el apukém! :)


Még 1x kérdezem, mi a problémád? :)))


39F

2018. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!