Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebből még bajom lehet?

Ebből még bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tini vagyok.Hajnali 3_4-kor járok aludni.Egyszerűen nem tudok hamarabb menni aludni.7-kor kelek.

Ha több ideig alszok(amikor kényszerítik,vagy észreveszik,hogy fel vagyok)akkor egész nap,olyan vagyok,mint egy zombi.Egyszerűen nem tudom én se meg ők se megérteni,hogy miért.Interneten is kerestem ki ilyet,de csak olyanokat írt ki,hogy ez személy függő.No de ennyire?



2018. márc. 7. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Igen. A folyamatos kialvatlanság miatt komoly problémáid lehetnek. Jobb lenne minél előbb kezdeni ezzel valamit. Orvos, kivizsgálás stb.
2018. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell törődni semmivel,a szervezet mindent megold.

Mindig azt kell csinálni,ami jól esik,és ami kellemes.

Ha valami nem jó,úgyis jelzi a szervezet,mint egy automata.

Ha úgy alakul,hogy pl.11-kor kell a szervezetednek a pihenés,akkor majd 11-kor fog leragadni a szemed.

Ilyen egyszerű.

:)

2018. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Megnyugtattatok.

A családom már össze hozták az elmebetegséggel,de akkor megnyugtatom őket.😅

2018. márc. 7. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Maximum ha mégsem jelezne a szervezeted, úgyis elájulsz egyszer valahol. Illetve hirtelen elalszol.

Na, ha ez megtörténik utána kell menni orvoshoz. Ha pedig nem történik meg és semmit nem tapasztalsz, se fejfájás se semmi, akkor érdekes módon, de nincs baj. Viszont az elég érdekes lenne. :D Lehet még írnának is rólad. Vagy nem. :P

2018. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért is írtam ki,mert ez.Már úgy egy éve kb. megy. De akkor nem lesz bajom előre is köszönöm.hah igen most se tudok aludni😅
2018. márc. 7. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Én is minden nap csak három órát alszok évek óta, mégsincs semmi bajom.

Szerintem soha nem is lesz.

Egyszerűen képtelen vagyok fáradt lenni, elájulva sem voltam meg soha.

2021. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!