Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan lany aki feladna a...

Van olyan lany aki feladna a hetkoznapi eletet hogy korbe utazza a foldet?

Figyelt kérdés
26F vagyok Pest megyeben lakom. Mostanaban nem erzem szabadnak magam. Mintha rabszolga lennek, sok munka, stressz stb... Sokat gondolkozok a vilag dolgain, es annyi minden van amit megszeretnek nezni, es kiszeretnek probalni, de a materialista vilag meg mindig fogva tart... Szoval van e olyan lany aki velem tartana?! Szabadon minden kotottseg nelkul.
2018. márc. 17. 22:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hat fel alomban irtam ezt a kerdest ejszaka... Nem gondoltam hogy sokakban ilyen erzest valt ki... Lehet inkabb nektek kellene a sarokba fordulni. Csak egy egyszeru kerdest irtam ki erre mindenki tatamonak nez. De nem baj megint csalodtam az emberekben. Sokkkal egyszerubb vitazni mint normalis valaszt adni, koszi szepen! Es persze azoknak is akik rendes valaszt adtak!
2018. márc. 18. 13:51
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Figyi, írd ki, hogy pasival is mennél, és egy normális kérdés lesz.
2018. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz? Majd kiírsz egy kérdést és jelentkezik egy rakat lány hogy menne egy vadidegen emberrel? Csajozz be, aztán beszéld meg a csajjal ezt a témát, de pedig fordítva.


Vagy ha annyira fordítva akarod előbb elgyél milliárdos, aztán vihetsz amgaddal háremet is.

2018. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ugy latom ti csak azt latjatok hogy "tars kereses" nem, nem az...

Csupan csak akartam hasonlo gondolkodasu embert lehetoleg lanyt! De nem volt erom es kedvem jobban kifejteni... De mit is varok a Gyktol?! Normalis kerdesekre alig jon valasz, ha olyat kerdeztem volna kinek mekkora a p.cse arra 1000000 valasz jott volna. Mindegy torlom a kerdest

2018. márc. 18. 18:15
 15/16 anonim ***** válasza:
"Szoval van e olyan lany aki velem tartana?!" Na meg feltétlen fontos ugye hogy 26 éves vagy és lány legyen az illető, oké...
2018. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Rám speciel rám is írt, hogy hova megyek, mivel és kikkel. Azóta se válaszolt, gondolom mert megtudta, hogy csak gimis vagyok, az meg már korban nem illő hozzá. :D
2018. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!