Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a normális kérdésekre?

Figyelt kérdés
Mindig a hülyeségekre válaszol minden ember... Akinek igazán szüksége lenne segítségre, tanácsra, oda nem kommentel senki. Igaz, most ez sem egy teljesen értelmes kérdés, csak kicsit ki vagyok akadva, mert az én normál kérdéseimre is alig válaszolnak. Köszönöm :D

2018. márc. 23. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló hűen tükrözi a gyakoris kommentelőket. Nem is érti a kérdést és benyög valami ostobaságot.


Azért nem jön válasz a normális kérdésekre, mert az ide kommentelők nagy százaléka idióta.

2018. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1, Könnyebb válaszolni a rövidebb, egyszerűbb kérdésekre;

2, Ha valamire ötletet, javaslatot ad az ember a másiknak, akkor az felelősséggel jár, és így sokszor az a "hibás"(?) mindenért, aki ebbe belemegy. Ebbe nem szeretnénk belemenni.

2018. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A legtöbb kérdésre válaszolnak, függetlenül attól, hogy mennyire normális. Maximum, ha valaki már leírta a korrekt választ, mások továbblépnek, mert felesleges ugyanazt leírni.

Személy szerint azt vettem észre, hogy sokszor a feleslegesen túlbonyolított kérdésre nem válaszolnak. Pl. az a kérdés, hogy xy miért csinálta ezt, de a kérdező a 3 nappal ezelőtti ebédjével kezdi a sztorit...

Ha gondolod, linkeld be ide a kérdésed, amire nem válaszoltak és válaszolok :D

2018. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Én valaszolok komoly kérdésekre és hülyeségekre is. Hogy mikor melyikre, az nálam hangulat kérdése.
2018. márc. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk, azt elismerem, az is megesik, hogy tudnék valaszolni a kerdésre, de nem érdekel, vagy épp idegesít a téma.
2018. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg, rengeteg új kérdés van naponta, a legtöbben nyilvan "valogatnak" és azokra valaszolnak, amelyeken valamiért "megakad a szemük".
2018. márc. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Mit hisztizel itt?! :D
2018. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek itt. A kérdéseimet nem fogom belinkelni, mert valszeg arra tényleg nem sokan tudnak választ adni. Többi kommentel nagyjából egyetértek.
2018. márc. 24. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!