Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez naturál fizikum? Fegyencedz...

Ez naturál fizikum? Fegyencedzéssel össze lehet hozni? vagy súlyzós? Fehérjét kell szedni? Mennyi idő? ide írom, mert nem válaszolnak rá a testépítésben. Nem trollkodok, normális választ légyszíves

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 19. 19:56
1 2
 1/13 Linó03 válasza:
Ezt el lehet érni testsúlyos edzéssel vagy sporttal (nem súlyzóssal).
2015. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
"csak egy kicsit vagyok gizda,azt mondják jól áll nekem .."
2015. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tom hogy nézel ki. Egy kis súlyzó meg némi zsiregetes. Persze a legfontosabb az étrend. Ha az nincs rendbe.bele se vágj.
2015. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
El lehet érni igen. Bár én azt mondom, hogy ne ragadj le a fegyencnél. Az is jó módszer, de van fent a neten nagyon sok calisthenics videó, amikben nagyon sokféle gyakorlat van. Próbálgasd ki amelyik szimpatikus, és még élvezni is fogod a változatosság miatt. A ráadás meg, hogy a próbálgatások közben észre sem veszed, és jócskán megerősödsz :)
2015. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. a lepkefing kategória. Én edzés nélkül néztem így ki (köszi genetika :D).

Kevés súlyzós edzéssel és 0 étrenddel ennél sokkal jobb eredményt értem el.

2015. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha ezt akarod, csináld azt amit õ... élj stresszben, drogozz és alkoholizápj.
2015. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bieber nem naturál, azt elhiheted. De bárki elérheti naturálban, ez a semmi szint kb.

Jó, hogy nem válaszolunk a kérdésre, ha olyan kérdést teszel fel, hogy "fehérjét kell -e szedni"... Ezt már 6000 milliárdszor leírtuk, és tudod elég fárasztó... Meg azt, hogy mennyi idő, honnan tudjuk? Lehet 55 kiló vagy, lehet 100. Nem mindegy mi az alap.


Bár nem értem miért akarná akárki is ezt a hülyegyereket "idolizálni" akármiben is.

2015. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem naturál? xD
2015. febr. 20. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem
2015. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Hát komolyabban néztem ki 14-15 évesen. Kíváncsiságból rákerestem és 66 kiló a gyerek, de ő edz. Ehhez kb. 1 hónap saját súlyos edzés kell, ha nagyon nagyon és még ettől is soványabb vagy. De ehhez a szinthez edzeni se kell.
2015. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!