Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha nem vagyok...

Szerintetek gáz ha nem vagyok fent a facebookon?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok hogy mégis mi haszna van? . Sokaig fent voltam de semmi értelmet nem láttam. VÉLEMÉNY?

2018. márc. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Én se vagyok fent. Én még büszke is vagyok rá, hogy nem szorulok közösségi oldalakra.


Viszont aki fent van, azt sem ítélem el, és tudom, hogy attól még lehet önálló élete.

2018. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha te nem érzed annak, akkor tarts ki ebben. Én ugyan fent vagyok, de abszolút nem aktívan, igazából az események és infók miatt, amit megnézek kéthetente egyszer.
2018. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Ha normális akarsz maradni, nem is leszel soha többé.

Nem véletlen vannak ott csoportok, mint a zártosztályon:DDD

Az életben keres cimbiket, ne a diliházban érdekembereket;)

2018. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha úgy érzed, hogy nincsen rá szükséged, nem használnád, akkor teljesen érthető. Ugyanakkor szerintem, aki nincsen fent facebookon és lenézi szidja azokat, akik használják és büszke rá, hogy nem tartozik közéjük és ettől jobb embernek hiszi magát, akkor az szerintem már gáz. Én nagyon nem szeretem az ilyen embereket...Ezzel nem arra célzok, hogy te is ilyen vagy, csak én pl. elég sok ilyen emberrel találkoztam már és igazándiból nem értem őket. Semmi baj nincsen azzal, ha valakinek más a véleménye, de nem értem, hogy miért lenne valaki jobb attól, mert nem használja a facebookot... Senki nem tart pisztolyt a fejéhez, hogy nyaralós képek tömkelegét töltse fel vagy a pucér seggét mutogassa stb., mindenki úgy használja, ahogyan akarja. Nekem is van és nem osztogatok meg minden hülyeséget, nem töltögetek fel napi 100 képet stb., hanem inkább kapcsolattartásra, tájékozódásra használom. Sok programot ott hirdetnek meg, ami engem érdekelne, a városban történtekről is általában ott értesülök először. Valamint már gimiben is ott üzentünk egymásnak (dolgozatok, házi, feladatok stb.) és a tanárok is így kommunikáltak velünk...volt olyan osztálytársam, akinek pl. nem volt facebookja így folyton lemaradt mindenről, ő volt az aki sosem tudott semmiről, nem volt házija, bejött az üres terembe ücsörögni, ha elmaradt egy óra stb... Próbáltuk továbbítani neki az infókat, de nem mindig jutott el hozzá és nekünk sem volt mindig az eszünkben, hogy neki külön kellene szólni. Egyetemen és tanfolyamokon is csomó infót így osztunk meg egymással. Valamint ezen kívül még arra szoktam használni, hogy lecsekkolom az embereket, akikkel találkoztam, de még nem ismerem, illetve véleményeket szoktam olvasni (pl. kajáldák, különböző szolgáltatások). Az tény, hogy nélküle is lehet élni, abszolút nem létszükséglet, de szerintem azért van pozitív oldala is.
2018. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, olyan gáz vagy, hogy lassan palackozhatnak...

De nem mert nincs fb-d hanem mert felmerül benned ez a kérdés. :D


Amúgy meg hidd el senki nem foglalkozik vele hogy van vagy nincs.

2018. márc. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!