Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, aki nincs...

Van itt még olyan, aki nincs fent Facebookon, és utálja?

Figyelt kérdés

Én már 3 éve nem vagyok fent.


Egyszerűen undorítónak tartom az egészet.


Bárhol megy az ember, azt veszi észre szinte bármilyen korosztályú embereken, hogy kezükben a telefon és görgetik azt a rohadt facebook hírfolyamot.


Volt több olyan ismerősöm is, aki naponta legalább 3-szor posztolt valamit, és összesen már ezer körüli posztolása lehet. Tényleg ennyire beteg emberek vannak?


Erre persze sokan azt mondják, hogy tudatosan kell használni, és dicsekednek vele, hogy ők bezzeg tudatos facebook felhasználók, megválogatják a tartalmat, és nem érinti őket az oldal szenny része. Szerintem meg az egész oldal egy szenny.


Egyszerűen félelmetesnek tartom azt, hogy egy név alapján betekinthetek az illető életébe. Megnézhetem a személyes adatait, a szexuális hovatartozását, azt hogy mit szeret, és gyönyörű képbeállításokat is nézhetek róla, ráadásul nem is egyet, hanem ötvenet.


És mielőtt valaki ezzel jön: nem azért nem vagyok fent az oldalon, és nem azért kritizálom, mert valami nagy értelmiséginek tartom magam, hanem egyszerűen valami óriási nagy hányingert vált ki belőlem az egész.


És ami szomorú szerintem, hogy az emberek nagy részének ez a véleménye a dologról, de mégis fent van, és nyomja.


2017. jún. 25. 21:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
48%

pont ellentmondtál magadnak. senkinek nem kötelező kitöltenie azt, hogy milyen a szexuális hovatartozása, de ha meg is adja, nem kötelező nyilvánossá tenni. pont erről szól a tudatos használat.


mindenki azt ad meg magáról, amit akar, és azt néz, amit akar.


rengetegen pusztán beszélgetésre használják, és egy profilkép sincs feltöltve, sőt még jóformán az sincs kiírva, hogy melyik városban él(bár személy szerint én ezt az egy dolgot kötelezően nyilvánossá tenném, hiszen x embert könnyebb beazonosítani, ha képe sincs, de legalább tudom, hogy abban a városban él, ahol keresem).

2017. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
60%

Én is ilyen vagyok.

A Failbook számomra teljesen haszontalan, funkciótlan divatbaromság. Mindenre jó akar lenni, de semmire sem jó igazán. A készítői nagyot akartak fingani, és beszarás lett a vége.

2017. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
57%
Ha átlátunk a hülye posztokon és szelfiken akkor van értelme.Kapcsolat tartási szinten is jó és mondjuk,ha szeretsz egy zenekart vagy bármit a Facebookjukon rengeteg információt találsz.
2017. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
35%

Most nem tudom mi bajod van.

Én szeretem nézni a falat, mert tele van érdekes, jópofa dologgal.

Az meg, hogy fent vannak az információk valakiről:

1.Állítható.

2.Az utcára se menjél ki és meg se szólalj.

2017. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Roflkopter ***** válasza:
76%

Én pont pár napja gondolkoztam rajta, hogy most már nem posztolnak annyi fszságot az emberek mint régen.


Én személy szerint 2 dologra használom csak a facebookot

-beszélgetés

- az egyetem Facebook csoportjából anyagok letöltése

2017. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
39%

Te így vagy vele, valaki.meg ugy higy imádja....

Most nem fogjuk azért törölni magukat, mert Te utálod....

2017. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok fenn, soha nem is voltam.

Van kb 50 barátom akinek soha nem volt + további 100 aki már nem használja.

És az IQ átlaguk durván jó.


Teljesen ezeket mondják ők is.


Én ha valaha használnám csak reklámozni tudnék rajta.

2017. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
73%

Én fenn vagyok Facebookon és semmit sem posztolgatok bár igaz, hogy az adatlapom kivan töltve szinte teljesen de nem minden adatot tettem láthatóvá. Ez az oldal lényegében a kapcsolattartásról és az ismerkedésről szól. De abban igazad van, hogy egy szenny az egész. Szerintem nem kell ecsetelnem miért is. Az egész oldal nem szól másról csak a ku*vákról akik egész nap fa*ra várva csúcsőrítenek meg a sok idiótából akik még azt is posztolják, hogy milyen színűt szartak. De mindezek mellett vannak jó dolgok is fenn. Mint mondjuk egyes csoportok akik adományt gyűjtenek vagy egyéb humánus csoportok akik arra használják az oldalt, hogy minnél több embernek segítsenek. De a híresebb videósók is itt gyűjtenek maguknak rajonkótáborokat sőt már a pilolitika is jelen van ezen az oldalon. Szóval az egész nem szól másról csak hogy mindenki felhívja magára a figyelmet. Kész reklám oldal..:D

Én utálom de valahol kedvelem is ezt az oldalt. Utálom a sok szenny miatt és szeretem mert lehet ismerkedni valamint a kapcsolatot tudom tartani pár emberrel.

2017. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! 18 leszek 2 hónap múlva és sosem voltam fent és nem is nagyon tervezem.
2017. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
77%
Nincs fakebukom, és nem is lesz. De jobbat mondok, azt sem tudom mi az a posztolás. Nem kell megmondani, nem érdekel. Az én fiatalkoromban még mobil sem volt, mégis életben maradtak az emberek. Én is normális ember lettem, és nem érzek kényszert, hogy egész nap szelfizzek. Ez a gyik jópofa, de elég. Jobb szeretek kirándulni, bicajozni, és élőben beszélgetni.
2017. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!