Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is hiányoznak dolgok a...

Másnak is hiányoznak dolgok a régi életéből?

Figyelt kérdés

Ma jutott eszembe mekkora flash volt a nyári szünet :D

Felkelni 10-kor, barátokkal átfilmezni, konzolozni a napot, aztán estefelé indult be az élet, sport, csavargás, biciklizés, ivászat, szalonnasütések, paprikás krumpli, csillagnézés :D


2018. márc. 29. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi egyéb nem hiányzik mint a gyerekkorom, meg az öreganyám.
2018. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Metionin ***** válasza:
Nekem nem. Szar gyerek- és tinikorom volt, nincs ami hiányozzon belőle. Ha személyt nézünk, akkor az első macskám hiányzik még mindig.
2018. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amiket a kérdésed leírásában felsoroltál már mért nem csinálod, csináljátok?
2018. márc. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Konkrétan nem vesztük össze, hanem itt kicsit másról van szó. Akkor még nem volt önbizalmam, ezért sosem tudtam elhinni a fiúnak, hogy jó velem beszélgetni és egy nagyszerű beszélgetőpartner vagyok. Sajnos nem tudom hányszor eljátszottam ezt vele és nyomtam az önsajnálatot. Így utólag rohadtul megbántam, mert ellöktem magamtól azt a személyt, akiben úgy éreztem megtaláltam a lelki társamat. A mai napig hiányzik és nem bírok túllépni rajta.
2018. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Csináljuk, de már nem olyan.

Nyári szünetben kb, ha éjfélkor kitaláltuk, akkor sütöttünk egyet, pont le lehetett szarni mindent, semmi felelősség.

Ma már éjfélkor alszok, mert dolgozni kell.

2018. márc. 30. 10:44
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem pont a biztos, állandó társ hiányzik. Válófélben vagyok, és teljesen kicsinál. Hiányzik, hogy megosszam valakivel a napjaimat, hogy este együtt filmezzünk, beszélgessünk, míg főzök, hogy hazaérve megbeszéljük, kinek milyen volt a napja...
2018. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze. A legtöbb embernek(ha nem volt "problémás" a családja, stb.), hiányzik a gondtalan kamaszkor.
2018. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tanulj pedagogusnak ,tanits iskolaba es lesz nyariszunet
2020. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!