Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sportosabb-egyszerűbb ruhákat...

Sportosabb-egyszerűbb ruhákat kedvelő huszonévesek, ti hol vásároltok ruhákat?

Figyelt kérdés

Én mindig leragadok a Takko/terranova esetleg c&a basic cuccainal, de az az igazság, hogy már eléggé unom őket :/

Ja, drága üzleteket ne írjatok légyszi, azokba nem is szoktam bemenni, mert nincs olyan túl sok pénzem.


2018. márc. 30. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi neked a drága?

Akkor menj még Zara, H&M, Bershka, Pull & Bear. Itt is van sportos elegancia.

2018. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát pl. 2000-2500nal nem nagyon adok ki tobbet egy polóért, max 5öt egy pulcsiért, ilyesmi...

Amúgy jogos kérdés volt, köszi a felvetést.

Az altalad emlitett boltokat ismerem, de ott bem nagyon találtam eddig meg semmit...

2018. márc. 30. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom, nem pont friss kérdés, de ha még aktuális esetleg, akkor én ajánlom a turikat. A Cream a legjobb, ott nagyon jó egyedi és jó minőségű dolgokat lehet venni jó áron. Nem tudom, te hol laksz, de pl. Pesten van belőle több, ha itt jársz, érdemes benézni. Én pl. vettem már felsőket, szoknyát, kiskabátot...mondjuk nadrágot azt nem vennék használtan, de többi mást azt igen. Még jó a Háda is ezenkivül.

Turin kivül még nagyon szeretem a Tesco ruháit is, általában jó minőségűek, és árban is találni kedvezőet.

Ezenkivül néha kisebb butikokban, jobb fajta kinaiban is lehet találni "kincseket". Pl. én tegnap találtam egy kinaiban kockás zakót, 10.000-ről le volt árazva 4000-re, és kb. ugyanolyan minőség, mint a fast fashion boltokban, belül bélés, stb, csak nem 12000 ft-ért....szóval sok helyen kell nézelődni, és nyitott szemmel kell járni :-)

2019. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!