Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan hog véletlenül...

Volt már olyan hog véletlenül valaki meglátott titeket meztelenül? Mit reagáltatok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

30/ f , ha ez számít

Előző voltam

2018. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mooti ***** válasza:
59%

Igen volt. Kimentem a kertembe körülnézni és akkor még csak három oldalon volt belátás-elleni háló feltéve. Persze pont az utcafronton nem volt. Arra kerékpározott egy bácsi és beköszöntött nekem. Én visszaköszöntöttem, hogy szép napot, valamit mondott az időjárásról és tovább biciklizett. Ekkor eszméltem rá, hogy meztelenül beszélgettem vele.

Az igaz, hogy a kertünk kiskertek között van és csak földút vezet a kertek között.

2018. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
61%
Egy fiú vagyok. Engem egyszer egy 35 év körüli férfi látott meg az oszudában amikor öltöztem. Be mentem egy öltözőbe és véletlenül csak kilincsre zártam az ajtót éppen már nem volt rajtam ruha amikor benyitott, szépen végig nézett rajtam ami kB.7-8 másodperc volt és utána vártam még egy kicsit gondoltam hátha lesz annyi esze hogy ki egy, de nem volt. Aztán kitessékeltem és élmény majd visszakiabált hogy bocsánatot kérjen.
2018. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan volt hogy otthon egyedül voltam, estefelé el mentem zuhanyozni utána meztelen jöttem ki bejárati ajtó nyitva volt udvara néz kb 10 métere van a kerítés majd keretétől néhány mérete a villamos jár, ahogy ki jöttem a fürdőből ajtóba álltam meg telefonon kerestek néztem telót, majd pont el ment egy villamos ki néztem lassan is ment el azt láttam néhány utas pont bámészkodott ki ingatlanok fel konkrétan láttam néznek, közbe a lakásba ott állok lápa fénybe meztelen, szoktam fel venni egy boxer alsót vagy valami rövid gatyát nem vittem a fürdőbe magammal, utánna esett le vajon láttak, fel öltöztem ki mentem kerítésig és hát simán be látni a lakásba nyitott ajtónál lámpa fénynél, úgy voltam vele hogy mivel alapból nem vagyok szégyenlős plusz otthon vagyok, itt a baj az hogy kerítésen kívül ki irtották a növényeket ami takarta az ingatlant sajnos be látni
2022. jún. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!