Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ver az élet?

Miért ver az élet?

Figyelt kérdés

Mondják hogy egyszer vissgakapod az élettől amit adtál.... Nálam ez fordítva van...

Mindig jószívű vagyok,empatikus, segítőkész, nem bántom a legyet se,jóindulatú vagyok és mindenkiről a legjobbat gondolom... Végén mégis engem bántanak,legyen az személy vagy a tette. Az élet. Csalódást okoz mindig az akibe beleteszem hitem,szívem lelkem. Csak a jót gondolom róla,hogy jó ember,hogy nem bántana" érzelmileg", mégis én sose ártok senkinek engem mégis ver az élet..., :( nagyon elvagyok keseredve... Nem bízom lassan senkiben,gerinctelen emberek soka vesz körbe. Már a párválasztás is visszariaszt,hogy bizzak meg bárkiben is. ;(


25/l


2018. ápr. 8. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mindannyian meg vagyunk próbálva, ki így, ki úgy. Amúgy megértelek, nekem is kijutott sok esetben, de úgy gondolom, hogy inkább legyek azon az oldalon, akit bántanak, minthogy én legyek az aki bánt. A lelkiismeret tisztasága fontosabb annál, hogy velem ki és hogyan viselkedik.

Szerintem meg visszajön minden, vagyis amit adunk, ha nem is azonnal, de mikor épp nem várjuk. Ne csüggedj Kérdező, maradj jóra törekvő és segítőkész, ezek igazi értékek, és bizony azok is sokan vannak, akik nem élnek vissza vele.

2018. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Akinek nincs igénye normális férfira, annak nem is lesz.
2018. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írhatsz

Én is hasonló cipőben jarok ..

2018. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Keress pozitív, szerető embereket.
2018. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Hasonló helyzetben vagyok.. egyedül csak a saját lakásom, kocsim, cégem vigasztal.. Hiába vagyok gazdag/jóképű, nekem is vannak gondjaim. Ha gondolod írhatsz...28/F
2018. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Lehet egy előző életben felhalmozódott "karmikus adósság is".

Tréfát félre. Ìrj nyugodtan.

2018. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

5# jó neked

Nekem ez a jó élet se jutott:D állandóan nelkulozok kb hogy félre tudjak tenni egy kis pénzt..

Engem egyedül a normális családom vigasztal de ezen kívül minden siralmas nekem is.

2018. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja még annyit (ez lehet neked is segít) Mindig úszok pár hoszt a medencében, ha nyűgös vagyok, vagy futok egy pár órát (30-50km) bár ez volt katona ként, elég ingerszegèny..28/F
2018. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval egyetértek.Ne add fel ezek ellenére a jóra való törekvésedet,mert az a lényeg,hogy te mit adsz másoknak.Biztosan lesz olyan ember,aki ezt értékelni fogja,hogy ilyen vagy,és nem él vissza vele,hanem viszonozza feléd.Így legyen!:)
2018. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tudom én is milyen ez, annyi hogy én már egyre inkább szokok le róla h másnak segítsek. És megtanultam h csak annyit adjak magamból amennyit más ad nekem. Még kapcsolatban is, hiába próbálsz mindent megtenni a másikért úgy szeretni ahogy csak tudod, ha a másik szarik bele kicsinál majd megcsal és eldob. Hiszen minden az én hibám, mert miért vagyok ilyen? Meg amúgy is kikérte a segítségemet, ugyan már hát ki vagy te szánalom a köbön.
2018. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!