Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esély arra hogy antifemini...

Van esély arra hogy antifeminista barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Magyarországon? Persze...
2018. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem sokan vannak, akik elítélik ezt az erőszakos feminizmust, mert egyre inkább elmegy ebbe az irányba, hogy már azt sem tudják a nők, hogy milyen egyenlőségért és jogokért küzdenek, csak megy a vagdalkozás, hogy szexista egy vicc, vagy sztereotípiákra épül.

Vannak aranyos, kedves feministák is, de ők nem adnak olyan hangot a véleményüknek, szóval általában nem ők osztanak ki mindenkit a kommentekben. :D

Remélem megköveznek a kommentemért. :)

2018. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

Idehaza még nem burjánzott el annyira ez a káros eszme ,szóval még nem ordítja le a fejed egy nő mert pl előre engeded az ajtóban ,vagy hellyel kínálod és ezzel el akarod őt nyomni és semmibe venni :D

Szóval elég nagy eséllyel találsz olyat aki kiröhögi vagy szörnyülködve nézi a feministák ténykedését.

2018. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Én is az vagyok, szóval valószínűleg találhatsz. :D
2018. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Antifeminista lány vagyok. :) Tehát igen a válasz a kérdésedre.
2018. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Magyarországon sok nő van, aki kevesebbre tartja magát egy férfinál. Itt még így nevelik a lányok többségét.
2018. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

a gyakorin túlreprezentált a feminácik aránya azért pontoznak le dühödten mindenkit ,ahogy az ábra mutatja :D A való életben viszont törpekisebbséget képeznek és csendben lapítanak vagy valami belterjes tüntikét szerveznek.

Szóval igazi feministával én még soha nem futottam össze barátnő jelöltként főleg nem , szóval lehet az utcán elment egy mellettem ,csak azt hittem férfi volt :D

2018. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
#7 Kössz, hogy legalább te őszinte vagy. Mindig furcsállom azokat, akik úgy állítják be, mintha olyan gyakoriak lennének M.o.-n a feministák, mint a pollen a tavaszi levegőben....
2018. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Gyere Vajdaságba,itt még sok a konzervatív :D
2018. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Én antifeminista vagyok, de úgy igazán. Egy keresős családmodellt tartom helyesnek gyerekek mellett.
2018. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!