Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esély arra hogy antifemini...

Van esély arra hogy antifeminista barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 16:54
1 2
 11/19 smaragdgurl válasza:
15%
Nyugi, a mai világban a lányok nem feministák, csak függetlenek, szóval ha ezt jól kezeled, akkor simán lehet.
2018. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%

Valóban inkább lapítanak az ilyen eszméket vallók, mert szerencsére nagyon nincs kereslet ilyesmire idehaza.

Bár épp íz imént néztem a híreket, és valaki odakommentelt alá(fenekére csaptak egy lánynak) hogy micsoda szemtelen bunkó lehetett ez, ez nem csíny, ez igenis szexuális erőszak volt, és jajajajajajujujujujujuj....

Na az ilyen nőket tudnám úgy fejbeba..ni, hogy kék zöld lesz.

Tudnám mi a célja evvel?

Ismerek jópár nagyon szép lányt, őket nem zaklatta soha senki itthon, valószínű egy ilyen nagyszájú, bojlertestű, térdig lógó mellű turbóliberális pcsát fognak majd zaklatni. Inkább csak azért óbégat, hogy bssza már meg valaki....csak kicsit másképp.

2018. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
feministát nem is érdemes választani, csak gyűlölködni tudnak állandóan
2018. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Anrifeminista,anarchista vagyok és a szabadelvűséget támogatom.
2018. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért, feminista már volt?
2018. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Aki antifeminista az monarchista konzervatív. Aki nő és ezt mondja az andja vissza diplomáját, bizonyítványát, jogsiját, útlevelét, a pénzés ruházza át a legközelebbi férfi hozzá tartozójára, autóját ajda szintén oda, ne vegyen fel többet nadrágot, és házasodjon és a házastársára minden jogát és mindenét ruházza át, fiatal lány pedig ne járjon iskolába. Ugyan is ezeket a jogokat a jogokat a feminizmus vívta ki a nőknek és a lányoknak. Én férfi vagyok és feminista úgy gondolom hogy mindenki egyenlő 100 %-ban jogilag, anyagilag, tövény előtt is, és osztályilag is, mindenhogy, többek között a nemek is azok.
2020. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Aki normális az feminista. A feminizmus, nem jelenti a férfigyűlöletet, sőt azzal is ellentétes. A feminizmus kiáll a lányok mellett, nekik egyenlően sok jogot követel és a nemek közötti egyenlőséget akarja.
2020. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha az eredeti elveket nézzük, akkor persze, az a normális. Ha az újhullámosokat, akkor csak idióták feministák.
2020. máj. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
65%
Azt úgy hívják, hogy nősovinizmus. A feminizmus meg igenis ma is aktuális, mert legális a családon belüli erőszak és sok országban, van ilyen megkülönbözetés. Üdv: egy fiú, utolsó előtti vagyok.
2020. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!