Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szerelő jön a lakásba,...

Ha szerelő jön a lakásba, illik nálam használnia a wécét?

Figyelt kérdés

Először is én takarítom. Én fizetem a vizet, a papírt. (Gondolom ezeket nem számolja le az munkadíjból vagy az anyagköltségből) továbbá lehet bunkó vagyok, de ne nálam menjen el wécére, még kis dologra is. Ha összehuggyozza az ülőkét, én takarítsam le, a nagy dolgát meg végezze otthol, mielőtt eljön. Ez nem nyilvános wécé.

Szóval a szerelőnek illik a munkavégzés helyén a mosdót használnia?



#illem #szerelő #wécéhasználat
2018. ápr. 17. 12:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
98%
Igazad van bakker, szarja össze magát miközben szerel. Már bocs, de jó hülye vagy. Nem nyilvános budi, oké, de mi az ésszerű? Én ezen sose problémázok, még pl a kávét se kell kérnie, én kérdezem meg, hogy kér-e esetleg egy kávét, rögtön ahogy bejön a lakásba. Egy dologra vagyok háklis, hogy a cipőt mindenképoen hagyja ajtón kívül.
2018. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, milyen undorító emberek vannak.. Mielőtt bárki félreértené, ezt a kérdezőre értettem, nem a szerelőre, akinek gondolom valami szerencsétlen genetikai mutáció miatt nincs acélból a hólyagja..
2018. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan? A 12 ezres kiszállási díj után egy WC lehúzás meg az elhasznált papír a probléma?

Értem én hogy az a 10 forint is pénz. De hát na...

Durva egy világban élünk ha ilyen emberek vannak.

2018. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 ede1219 ***** válasza:
97%

Már megint?

Minden évben küzdesz a szerelővel?

2018. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Álj, arról nem volt szó, pedig lehet így van, hogy a férje a szerelő. És ha szerelői minőségben van ébben, akkor bizony "ott szarod össze magad Józsi, szereld azt a qrva csapot!!" 😂😂😂
2018. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
98%

Hát nem tudom. Én mindig azt az elvet vallom, hogy a lakás van értünk és nem mi a lakásért. Sosem csináltam gondot abból, ha valaki belépett cipőben, sőt, ha csak a konyháig jön (2,5 méter kb.), akkor kifejezetten kijelentettem, hogy esze ágába se jusson levenni. Számomra természetes, hogyha egy szerelőnek wc-re kell mennie, akkor wc-re megy.

Szeretem a rendet és a tisztaságot, de nem az a típus vagyok, aki azonnal fertőtlenít, ha más köhintett egyet a lakásban és az sem, aki 120 forinton problémázik. A mai világban bezony örülhetek, ha egyáltalán valamire való szaki bezsúfolt a naptárába és eljött, nemhogy még megszabjam neki hányszor mehet wc-re, vagy egyáltalán mehet-e. Kicsit kezdenek felcserélődni a szerepek.

2018. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, Te komolyan gondolod mindazt, amit leírtál?? Épeszű vagy, vagy csak gondolod magadról? Hofim Gézától idézek: "Menj orvoshoz, de gyorsan!"
2018. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom te vendégeket sem fogadsz. Atya ég, mind az 5 vendég el szeretne majd menni pisilni. Az már 5x50 forint. Vagy megmondod nekik, hogy időzítsék úgy a pisilést, hogy mire megjönne az inger már távol legyenek tőled?
2018. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
97%

Ahhh... ilyen nincs:))))

" a nagydolgat meg vegezze otthol"

2018. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
98%
En mar ertek mindent. Azert nem ad a szerelonek kavet,mert akkor rajon a nagydolog....
2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!