Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szerelő jön a lakásba,...

Ha szerelő jön a lakásba, illik nálam használnia a wécét?

Figyelt kérdés

Először is én takarítom. Én fizetem a vizet, a papírt. (Gondolom ezeket nem számolja le az munkadíjból vagy az anyagköltségből) továbbá lehet bunkó vagyok, de ne nálam menjen el wécére, még kis dologra is. Ha összehuggyozza az ülőkét, én takarítsam le, a nagy dolgát meg végezze otthol, mielőtt eljön. Ez nem nyilvános wécé.

Szóval a szerelőnek illik a munkavégzés helyén a mosdót használnia?



#illem #szerelő #wécéhasználat
2018. ápr. 17. 12:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
97%

Nálam ebből sosem volt probléma. Sőt! Mindig megkínálom kávéval vagy teával is a szerelőt, nyáron pedig (nálam) teljesen alap, hogy megkérdezem szomjas-e, kér-e valamit inni.


Te egyébként a munkahelyeden nem mész el soha sz@rni és nem is pisilsz? Azt ki takarítja? Vagy a plázákban amikor összehúgyozod a wc deszkát? Az nem gáz, csak a szerelő ne használja a te mosdódat, mert azt neked kell takarítani? :D

2018. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Durva egy világban élünk, ha valakinek ez problémát jelent. Sőt, gondolom levegőt se vegyen közben, mert akkor elfogy az oxigén és hamarabb kell szellőztetni, és akkor ugye kopik a zsanér az ablakon, használódik a kilincs stb. Gondolom ha fényre van szüksége a lámpát nem használhatja, szereljen vakon vagy hozzon magával asztali lámpát, meg mellé generátort, mert ugye a konnektorba azt se dughatja be mert akkor a te áramodat fogyasztaná... Kedves kérdező, ha én lennék a szakember, bizony egyszer szállnék ki hozzád, aztán úgy lennék vele hogy szereljen neked az Öregisten, vagy akinek 3 anyja van...
2018. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
49%
Van megoldás... Aki iparossal dolgoztat, olyan lakásba költözzön, ahol van két WC. Vendégnek is jó.
2018. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell akkor menni kell. Szólj neki, hogy ne hugyozza le az ülőkédet. Mellesleg nem csak "lehet", biztos az vagy!
2018. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rrágó büdös gyökér
2018. ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettem egyszer egy kábeltévés szerelővel a suttyó ügyfelekről. Ő mondta, hogy amikor hozzád hasonlókhoz megy, akkor kiszámlázza a kiszállási díjat és minden egyes csatlakozóért és kábelért plusz költséget számol fel (amúgy is kellene sok esetben, csak a normális embereknél nem szokott ilyet csinálni). Utána csak azt rakja össze amit nagyon muszáj és ami az ő dolga. A többit az ügyfélnek kell megoldania. :D szóval ha a helyében lennék, én is valahogy így dolgoznék az ilyeneknél.
2018. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam be korábban is, én vagyok a költöztető. Most jöttem meg, ma is voltunk melózni. A tulajnő vett egy vąlag üdítőt, műanyagpoharat, ebédet hozattak,mmegvendégeltek minket, pedig 4en voltunk, és jatt is volt. Egész jól összehaverkodtunk, mesélem a csajnak, hogy mik keringenek a neten. Akkorát röhögött, hogy "úristen, behívok valakit, rábízom a gépemet, lakásomat, de huzogatom a számat, ha wcre akar menni?"
2018. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogyha netán költözni fogsz és hívsz ilyen számot, akkor mondd be, hogy gyk. Ha nálam landol a hívás, már nyomom is ki a telót.
2018. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
79%

Nálam tegnap volt a bútorszállító. Csak egy kanapét hoztak be (kertes ház, szóval nem a 4.-re kellett felcipelni), de megkínáltam őket kávéval, teával, üdítővel és megkérdeztem, hogy éhesek-e (épp előtte lett kész a kaja). Adtam jattot is, bár benne van a munkaköri leírásukban, hogy azt be kell hozniuk és össze kell rakniuk.

És kapaszkodjatok meg! A bunkója megkérdezte, hogy kezet moshat-e! Gondolkoztam rajta amikor kiengedtem őket a kapun, hogy visszakérek 15-20 forintot amiért majdnem fél percen keresztül folyatta a vizet, de aztán meggondoltam magam...

2018. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Uuuuu ez durva, utolsó. Én tuti visszakértem volna. Mit képzel az ilyen...? Felháborító.
2018. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!