Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Helyes-e a külföldre költöző...

Helyes-e a külföldre költöző magyarokról szóló elméletem?

Figyelt kérdés

Alapvetően két okból mennek el.

1. Kint többet lehet keresni.

2. Idehaza kevés barátjuk és sok ellenségük van.


Miután kimennek bosszút akarnak állni rajtunk a 2. ok miatt. Lásd: Soros György. Teljesen logikus elmélet, ilyen helyzetben ez a természetes emberi reakció. Kint szervezkednek ellenünk, árulkodnak az EU-nál, hogy tönkretegyék az országot.



2018. ápr. 19. 10:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
91%

Az egyetemet is fizetni kell valamiből.

Be is fejeztem, ennyit tudtak is finanszìrozni a szüleim nehezen.

Ők addig nem engedtek dolgozni. Gyerekük vagyok, szerettèk volna megadni amit tudnak, tizenèvesen ennyire meg nem akartak magamra utalni. Most viszont feltalàltam magam külföldön egyedül, mint fentebb le is ìrtam. Ès meghàlàltam azzal, hogy tàmogattam őket anyagilag, most pedig ki is hoztam őket ide.

Gratulàlok, szèp eredmènyeket èrtèl el egyedül. Èn viszont hàlàs vagyok a szüleimnek, hogy a kevèske pènzüket is mind a tanìttatàsomra fordìtottàk, mondvàn ez alap, ez a mi feladatunk hiszen a gyerekünk vagy.

2018. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%
Mielőtt belekötsz hogy nem tizenèvesen jàrnak az emberek egyetemre, helyesbìtek. 19 èvesen kezdtem ès 23 amikor fejeztem.
2018. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
39%

Lehet hogy kint a takarító meg a mosogató többet keres de egy doboz cigi 3000 Ft, egy korsó sör 2500 Ft, egy albérlet vagy szoba pedig 250.000 Ft minimum. Igen tök jól hangzik fél millió kulimunkáért de arányaiban a kinti árakkal már nem sokkal nagyobb királyság a magyar viszonylatokhoz képest. Nincs sehol sem kolbászból a kerítés és lehet hogy tudnak spórolni de ahhoz az igényeket kint is a minimálra kell szorítani és akkor itthon az a pénz már valami.

Az egészségügyet meg az oktatást meg szerintem hagyjuk is, az már 15 éve is egy kalap fos volt és azóta is csak pusztul mert nem csak ez a kormány de az előzőek sem törődtek vele maximum látszati szinten... Szomorú. Én magánba járok mióta az eszemet tudom és mindig is oda jártak az emberek akiknek igényük volt/van egy bizonyos színvonalra.

Gyűlöletkeltés, mocskolódás: nekem ne mondja senki hogy ez csak az egyik oldalról jön. Jobbról-balról gyűlölködik ebben az országban mindenki de nem csak a kormány meg az egyéb csőcselék hanem maga a magyar ember. Mindent és mindenkit gyűlölünk az utcán, a metrón a neten, ITT ezen az oldalon, a boltban, a 4 fal között. Ez komolyan nem tűnt még fel senkinek? Gyűlölködő, önsajnáltató, mártírkodó, elutasító, örök elégedetlen és irigy nemzet vagyunk és ez mindig is így volt. Ez az egyetlen ok ami engem is arra késztet hogy elhagyjam ezt az országot mert mérgező így élni.

2018. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
91%
Te magadtól vagy ilyen hülye,vagy fogják a kezed?
2018. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

"Èn egy èvig dolgoztam betanìtott munkàskènt egy amerikai cègnèl (Euròpàban), màsodik èvben team leader lettem ès idèn supervisor. Egyàltalan nem ugyanannyi a fizetèsem mint kezdeskor. Most 27 èves vagyok. Ezeket nem vitatkozaskèpp ìrom csak gondoltam megosztom a pozitìv tapasztalataimat."


Persze, 15-ből egy embert lehet, hogy előléptetnek csoportvezetővé, de a másik 14 az marad a helyén.

2018. ápr. 19. 12:38
 26/35 anonim ***** válasza:
71%
Rendben, lehet, hogy igaz. Ezèrt ìrtam, hogy csak megosztom a sajàt tapasztalataimat. Viszont, nem kell megvetni azt sem aki kimegy szerencsèt pròbàlni, ès azt sem aki otthon talàlja fel magàt jobban. Mindenki jò èletre vàgyik ès mindenkinek màskèpp sikerül elèrnie (ha sikerül) . Szòval csak annyit szerettem volna mondani, hogy èn nem àltalànosìtanèk ennyire, hogy ki mièrt ment ki ès helyes-e?! Ès beleszòlàsunk sincs màs èletèbe.
2018. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%
1 ok: legfrisebb állásajánlatok ápolói állásra Angliában: 800.000 Ft. Van még kérdés?
2018. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
92%

Azért jöttem 5 éve ki a labbancokhoz, mert otthon kaptam netto 250.000 ft-ot itt kapok netto 3200 €.....

Qrvara nem erdekel mi megy otthon, az sem erdekel, hogy min marakodtok otthon, ha tehetném még azt is elfelejteném, hogy Magyarország...... ja persze és ez csak is magyar emberek miatt!

Akinek nem tetszik ami otthon van az ugy is kijön, akinek meg tetszik az úgy is otthon marad.... ennyi.

2018. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
90%
Ja és még a kérdezőhöz hasonló, provojatív lúzerek is hozzátettek, merr sanszos, ha amradtam volna 1-nek kitekerem a nyakát....
2018. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
84%

Én ÉLNI jöttem ki. Tudod... vagyis nem tudod, mert otthon az nem opció, csak a robot a gyenge-szar fizetésekért, meg az állandó feszültség és stressz.


Szarok én a fideszre, meg a kormányra, elmentem szavazni, mert a családom otthon él, de ennyi. Szervezkedik a franc, örülök, hogy végre nyugis az életem :)


29n

2018. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!