Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szeretnétek...

Lányok, ti mit szeretnétek elérni az életben karrier szinten? Elvagytok pénztárosként a Tescoban, dohányboltban, vagy pultosként kocsmában? Miért olyan ritka az ennél nagyobb elképzelés?

Figyelt kérdés

Nekem soha életemben nem volt rendes munkám, de folyton dolgoztam, elég merész üzleti befektetésekbe vágtam bele, amikből a hozzáállásom miatt jól jöttem ki, és így 27 évesen bár kitűnök a környezetemből, azt hittem, mára többre viszem.

Párkeresésnél viszont csodálkozom, hogy a lányokban nincs küzdőszellem karrier szinten - legtöbben boldogan elvannak (akár diplomával) a Tescoban vagy dohányboltban, pultosként kocsmában (mondhatni ez a divat, vagy nem tudom), számomra érthetetlen olyan helyen dolgozni, ahol se nyereség, se kilátás bármi féle előrébbjutásra.


Itt jegyzem meg, hogy az "erőltetettebb mosolyú" kategória próbál pénzes pasival összejönni, a látszólag értelmesebb valahogy elvan... és akad egy egy kivétel, aki "vágjunk bele, csináljuk" belead mindent, hogy saját szigete legyen a Karib-tengeren.


2018. ápr. 20. 20:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás vagyok, programozó, jól keresek, de nem vagyok karrierista, én is a klasszikus női szerepre vágyom, remélhetőleg hamarosan meg is valósul és háztartásbeli leszek. Nézz le nyugodtan, ha akarsz, de én nem vágyok többre, csak hogy a családommal legyek és gyereket neveljek.
2018. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!