Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek rondának/visszataszítónak születnek, mások meg gyönyörűnek?

Figyelt kérdés
Én például már nagyon unom, hogy nekem pont rondának kellett születnem.
2018. ápr. 23. 20:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%

Szep vagy!en mint no mondom!nincs olyan,hogy csunya lany!a belso szepseg csodakra kepes...

En nehany olyan "csunya" lanyt lestem meg es tanultam el toluk az onbizalmat,akik nagyon szepek voltak onbizalmuk es kusugarzasuk miatt.

Az onbizalom tanulhato...

2018. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
5%
11.: Szerintem abból, hogy barátnőről írt, látszik, hogy fiúról van szó. Mondjuk lehet, hogy a saját neméhez vonzódó lány. De arra kevesebb az esély.
2018. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%

Egyszerű a megoldás.

Ha fiú vagy gyúrd ki magad, és az már elég.

Ha csak vagy, dolgozd ki szépen a combjaid és a feneked, szolárium, szőke póthaj és műcicik, és az már elég.


Komolyan, ezen mit kell ennyit szenvedni?

2018. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

Biztos, hogy neked rossz érzés. De belsővel mindig lehet kompenzálni.


Azt pedig szerintem sokkal sajnálatraméltóbb, ha valaki lábak nélkül vagy vakon születik. És még nekik is szokott párjuk lenni.


Nézz körbe a világban, és kezd el értékelni, amid van.

2018. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
35%
Ki vagyok én, hogy eldöntsem melyik a rosszabb? Ennyire ostoba vagy? Nem tudid felfogni, hogy egy kevésbé vonzó arc sehol sincs hiányzó végtagokhoz vagy egy törött gerinchez képest?! Nem a rondaságod, hanem a végtelen sötétséged miatt nincs barátnőd.
2018. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%
12.: Koszi :) nem olvastam figyelmesen csak igyekeztem biztatni...:)
2018. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16%
Ennek nem biztatásra, hanem egy alapos észhez térítésre lenne szüksége. De a való életben, egy lánytól, aki kerek perec megmondja neki, hogy a puhánysága mindennek az oka.
2018. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
38%

Kérdezõ mit akarsz ezzel a kérdéssel, most sajnáljunk?? Sokféle probléma létezik a világon, nem tudom pont a tiédet sajnálni. Sorry.

Annak születtél, ez van. Mit tehetsz? Ha bunkó környezetben vagy, akkor rejtõzködj a többiek elõl:D Ha kicsit elfogadobb környezetben vagy, akkor légy nyugodt, ne törõdj vele, probáld meg más dolgokkal lekötni magad, mintsem a síránkozáson.

2018. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki elítél emiatt, egyrészt lehet rosszindulat miatt, de másrészt lehet azért, mert nem csak a kinézeteddel van baj.


Vannak olyan ismerõseim, akikre mélységesen felnézek, csodálom õket, ha nem is születtek szépnek, de nem síránkoznak ezen egyetlen egyszer sem, helyette jól érzik magukat, más értékeik vannak. Már azért is jó érzéssel tölt el a társaságuk, mert nem sajnáltatják magukat.


Ha téged mindenki degradál/ visszataszítónak tart, akkor az nem csak a kinézeted miatt van, elhiheted.

2018. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Mire alapozod azt, hogy az én problémám nincs egy szinten azéval, akinek mondjuk hiányzik az egyik keze?


Nem mondja senki a szemembe, hogy milyen a kinézetem, de rengeteg emberen látszik, hogy nincs vele elragadtatva...

2018. ápr. 24. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!