Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Mit tehetnek? SOS

Mi bajom lehet? Mit tehetnek? SOS

Figyelt kérdés
Az van,hogy nem tudok kapcsolatot kialakitani senkivel.Nagyon szeretnek mar egy baratot de minden kozeledest elutasitok pedig nem akarom.Csak ugy erzem ha nem utasitom vissza bunt kovetek el.Sose kerulok intim kapcsolatba senkivel mert mar a csokot is masnapra annyira megbanom,hogy legszivesebben meghalnek.Nem tudom miert van ez.Regen voltak kapcsolataim de mindig szakitottam mert nem tudtam beleszeretni senkibe.Sose voltam szerelmes.Sose akartam szexelni.De szerelmes akarok lenni mint a tobbi normalis ember.Miert szegyelem el magam mindentol?Ha kicsit iszok(alkohol) de nem csinalok semmi rosszat akkor is masnap annyira megszegyenulve erzem magam.Minden tettem,szavam szegyelek de miert??Miert nem tudok szerelmes lenni?Miert nem tudok kapcsolatot kialakitani?miert vagyok ilyen?mit tehetnek? 20/L

2018. ápr. 29. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Valláskárosult vagy esetleg?
2018. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallasos.
2018. ápr. 29. 15:33
 3/3 Punisher 62 válasza:
A háttérben valószínüleg lelki betegség áll. Orvosi segítség nem ártana.
2018. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!