Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék? Lehet hogy ez a...

Mit tehetnék? Lehet hogy ez a bajom? :S

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szhar vagyok matekból.5.-ig 3as voltam mindig de már ugye itt 5.-ben 2es lettem akkor nagyon rossz tanárt kaptunk allig magyarázott el valamit már lényegében voltak aki(én is)sírtunk matek előtt!xD(komolyan)

Most 6.-ban még mindig 2es vagyok,de már jó tanárt kaptunk,de ígysem megy.osztani,szorozni,összeadni,kivonni tudok,néhány dolog megy,de sok viszont nem.Nem értem a törteket...stb Járok korapetálásra(több osztálytársammal is) akkor amit nem megy átvesszük van amikor nagy nehezen megértem de mire doga lesz mindent elfelejtek.Olvastam hogy van ilyen betegség lehet hogy ilyenem van?A betegség neve:diszkalkulia

Nem tudom mi lesz velem,mert ha megbukok engem apum szétver!Anyum sem volt jó matekból hozzá nem fordulhatok,apum sem tudja,mert ők ezeket máshogy tanulták,nagypapámtól is meg csak a fikázásokat hallgathatom meg hogy hülye gyerek vagyok!:P


2014. dec. 25. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mndenki születik matekzseninek.Próbálj megoldani többször feladatokat.En is 3.-as voltam,de azt tartottam is végig.Szedd magad össze és nincs semmiféle betegséged.
2014. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el különtanárhoz járni, akivel elkezdheted előről az egészet. Nem beteg vagy, csak lusta és nem gyakorlod eleget.
2014. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hülyeség hogy lusta vagyok és nem gyakorlok.Szoktam gyakorolni!Sokat,de nem megy!:( -.-
2014. dec. 25. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!