Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nőként,...

Miért van az, hogy nőként, utálom a nőket és abszolút antifeminista vagyok?

Figyelt kérdés
És nem, nem látok bennük vetélytársat meg semmi ilyesmi, csak nem tudom elviselni a gondolkodásukat. Persze nyilván vannak kivételek, nem arról van szó.

2018. máj. 1. 21:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9-es, írtam, hogy nyilván vannak kivételek, nem fogtam rá az összes nőre. 10-es, nem azt nézem egyből, hogy nő, hanem megpróbálok beszélgetni az illetővel, esetleg barátkozni, de szörnyű, hogy teljesen más világ vagyunk (itt ismét hangsúlyoznám, hogy vannak kivételek, de sajnos nagyon kevés). Mondjuk, igazából nem is értem, hogy te min akadtál ki ennyire...
2018. máj. 1. 23:49
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

A vicces az, hogy minden ilyen "én nemszeretem a lányokat :) minden barátom fiú :) ők normálisabbak :) :) :)" kommentre jut egy olyan kérdés, amiben egy férfi már-már dühösen kérdezi, hogy mit képzel a női ismerőse, hogy friendzoneban tartja.


Na mindegy. Én szeretem a nőket, mindig is jól kijöttem velük. Anyukám gyakorlatilag a példaképem, van 3 lány unkatesóm, akik szinte születésem óta a legjobb barátnőim. A leghosszabb baráti kapcsolatom is lánnyal van, és ha új környezetbe kerülök, akkor azt vettem észre, hogy a nőkkel előbb megtalálom a hangot. (És nem, nem a vásárlás, műköröm, meg a cuki pasik kitárgyalása a téma. Emberek vagyunk, emberi hobbikkal és érdeklődési körökkel.)


Minden keserűség, rosszindulat vagy akár kritika nélkül mondom, hogy remélem, hogy innen minden lány/nő megbékél a nemével. Bár a férfi-női kapcsolatok is lehetnek jók, de hatalmas erő és szépség van a női kapcsolatokban is.

2018. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%
Az a poén, hogy minden ilyen nőgyűlölő poszt alatt ott teper pár kétségbeesett csaj, hogy "én nem ilyen voltam már óvodában se, istenbizony" :D Ennyire szánalmasan ne nyomuljatok már.
2018. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Először is legyünk tisztában a fogalmakkal.

Feminizmus: Egy olyan politikai nézet amely a férfiak és nők egyenjogúságáért küzd.

Anti-feminista: Olyan ember,akinek ez a nézet nem tetszik. Azaz nem jelent sem nőgyűlöletet, sem hímsovinizmust.


Kérdésre válaszolva:

Én, mint nő, én sem vagyok tisztában a legtöbb nő gondolkodásával, logikájával. Nem tudom őket megérteni, de ezért nem fogom utálni őket. Az, amit a legjobban utálok azaz, hogy sajnos a legtöbb nőnek ilyen felfoghatatlan gondolkodása van és ezért kialakul egy ilyen primitív sztereotípia a nőkkel szemben. Szélsőséges példa: "Az összes nő hülye". És a legrosszabb, hogy a világ összes létező nőjére rá húzzák ezt a jelzőt. Azokért a hülye libák miatt.

2018. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért érdekes... Férfiban sosem látni ilyen felfogást. Közülük is rengetegen gondolkoznak elvontan és fura logikával (pl az itteni felnőtt párkapcsolatok kategória a melegágya az ilyen logikátlan baromságnak) de nemigen látni, hogy férfiak egymást löknék a busz alá emiatt.
2018. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy tisztában a szavak jelentésével. Te nem a nőket utálod, csak pár jellemvonást, amit a nőknek tulajdonítasz. Én is inkább fiúkkal jövök ki, a barátaim is férfiak, de egyrészt ilyet nem mernék kijelenteni, hogy utálom a nőket, másrészt én valóban antifeminista vagyok, nézz utána mit is jelent.
2018. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
Èn is utálom a nőket
2019. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!