Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreznek az olyan kérdezők,...

Mit éreznek az olyan kérdezők, akiknek a kérdésére abszolút nem jön válasz itt az oldalon?

Figyelt kérdés

1. "A kérdésemben felvetett szituáció, téma biztos senkit sem mozgatott meg."


2. "Olyan fejtörő kérdést sikerült feltennem, hogy senki sem tudott rá épkézláb választ adni?"


3. "Na, már a GYK-n se bagózik rám senki, mostmár tényleg fogom a kardomat és beledőlök. Ez volt az utolsó mentsváram."


További variációk? Előfordult már itt valakivel, hogy egyáltalán nem jött válasz, még később sem? Mi volt a reakciótok erre, ill. hogy éreztétek magatokat? Vagy semmi különös nem történt?



2017. ápr. 23. 17:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Az, hogy leszarnak.
2017. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
4. Akik kompetensek a témában most biztosan a tenger habjait szelik és csókolózva nevetgélnek a szerelmükkel.
2017. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
5.A világ egy rakás szar, pont ahogy vártam.
2017. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
6.Bezzeg a "jáááááj nem túl nágy a combom" kérdésre jött 40 válasz, pedig messziről is látszik, hogy ego-növelő volt az egész kérdés.
2017. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kategóriában szerintem minden kérdésre jön valami válasz. Inkább az, ha a kérdés hülyeség vagy egyértelmű, akkor jönnek a trollok és nem kap "értelmes" választ. Más kategóriában (Pl.: Egészség) előfordult többször is, hogy üresen maradt a kérdésem, de ez nem váltott ki belőlem semmilyen negatív érzést. :D
2017. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
1. megfejtés, saját tapasztalat, hogy nem egy olyan kérdés van, amivel nem tudok mit kezdeni.
2017. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én két dolgot figyeltem meg. Vagy olyan ostoba a kérdés, hogy senkit sem érdekel, vagy tényleg annyira egyedi látásmódot feszeget, hogy egyszerűen nem akarnak vagy tudnak hozzászólni érdemben.
2017. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Én olyankor nem válaszolok, ha:


-a plafonig felbsz a kérdező tájékozatlansága pedig csak az neten kellene kicsit körülnéznie


-milió karakteres kifejtésben zúdítja a gondolatait


-annyira rám jellemző lenne a válasz, hogy megismernének ismerősök


-nem érzem magam megszólítva és/vagy nem értek hozzá

2017. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 Olyan nincs, hogy senkit nem érdekel. Még a hatszáznyolcvanadik "Alacsony vagyok, lehet barátnőm?" kérdésre is lelkesen válaszolgatnak. :D

Én leginkább az olyan kérdéseket ignorálom, amikre magától értetődő a válasz, vagy ami értelmetlen, tele helyesírási hibákkal, és látszik a kérdező írásmódján, hogy nincs túl sok minden a fejében, úgysem fogná fel a a válaszokat.

2017. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 TappancsMancs ***** válasza:

Én úgy gondoltam, hogy nem tudnak válaszolni. Például erre nem jött válasz:

Milyen irodai tűzőgépet vegyek?


Aztán más megfogalmazásban is kérdeztem később hátha:

Irodai tűzőgépekből melyik márkák a megbízhatóbbak?


Arra jött válasz de lényegtelen, haszontalan. Gondolom a legtöbben csak vesznek valamit és kb ennyi.

2017. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!