Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a parotok eltart titeket...

Ha a parotok eltart titeket az ego?

Figyelt kérdés

Lassan 1 eve egyutt vagyunk a baratommal. 9 honapig ingaztam 140 km-t minden hetvegen. Hulla voltam mert hetfo reggel innen pestrol indultam haza. Utaztam 140km-t es 9kor mar dolgoztam.

Ugy dontottunk osszekoltozunk.

A baratomnal vagyok mar egy ideje es nezem a munkakat. Vagy 30 helyre beadtam mar. Penteken 20 kb ma pedig 10. Illetve ma voltam is egy allasinterjun.

Olyan szarul erzem magam hogy itt lebecolok baratomnal mar 3 hete es nem tudok beleadni semmibe...

Kerdeztem is tole de azt mondta nagyon szeret es nem akarja hogy hazamenjek.

Kitakaritok mindig,csinaltam pogit tegnap..de akkor is ciki nem?

21/L


2018. máj. 7. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd alakul.
2018. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Mindenkivel előfordulhat, hogy egy darabig valamilyen oknál fogva munkanélküli lesz.

Biztosan találsz rövidesen munkát és akkor majd meg tudjátok felezni a költségeket. Addig meg keresgélj, tedd hasznossá magad, tanulj minden nap valami újat, használd ki az idődet.

2018. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyen helyzet lesz, a barátom jön hozzám lakni, neki sem lesz rögtön munkája. De ez engem nem zavar, mert szeretem és tudom, hogy ő is megtenné nekem. Ne érezd ez miatt rosszul magad.
2018. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez egy átmeneti helyzet, keresel munkát, nem kitartanak.
2018. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben szerintem semmiképpen nem gáz, keresed a munkákat, legalább próbálkozol ezért én nem cseszegetnélek, hanem inkább segitenék.



Akkor gáz ez az egész mert sok ilyen is van, ha otthon elnézést a kifejezésért "háziasszony,otthoni rendész" néven GYEREK NÉLKÜL ...dülleszti a p**át :D szerintem az nagyon szégyen+egészségtelen is a kapcsolatra meg anyagilag is.

2018. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem ciki.

Te takarítasz otthon, jársz interjúkra, nézed a munkákat.

Az lenne a ciki, ha konkrétan leszarnád a munkát, és még kérnéd a barátod hogy vásároljon neked minden ruhát, szóval egy élősködő lennél.

De mivel te igyekszel, láthatóan nem akarsz az lenni, és nem is vagy az.

Valószínűleg hamarosan munkád is lesz.

Szóval felejtsd el azonnal hogy ez ciki.

2018. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A te esetedben szerintem se gáz, remélem sikerül munkát találnod ami megfelelő.
2018. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem ciki, ez normalis dolog, csak ugyesen ☺
2018. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!