Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férjetek/párotok hajlandó...

A férjetek/párotok hajlandó ülve végezni a kis dolgát?

Figyelt kérdés
Páromat nem tudom rá venni, pedig sokkal higiénikusabb lenne. Ti hogy oldjátok meg?
2016. dec. 14. 09:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
ferfi vagyok, es persze.
2016. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
77%

Miért kéne ülve pisilnie?

Had pisiljon már úgy ahogy akar....

2016. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Férfiként állva végzem ahogy kell, az ülést meghagyom a nőknek. A deszkát felhajtom, probléma megoldva.
2016. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem is lenne semmi bajom, csak körbe a föld..koszos lesz. Nem mély öblítésű a wc, lehet hogy köze van hozzá?
2016. dec. 14. 09:32
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

Sose kértem még ilyet tőle, úgyhogy sejtelmem sincs. Azt se értem, miért higiénikusabb, hisz állva hozzá se ér. (Nyilvános mosdót használva ezt csak irigyelni tudom!)


A mellékhelyiség rendszeres takarítása alap, mindketten megcsináljuk.


Most belegondolva, szerintem még soha nem is láttam vizelni, pont nem érdekel, hogy csinálja. Ahogy ismerem, csak simán rávágná, hogy leült, és sose derül ki, ha nem. :)

2016. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Tudod 13 éve élünk boldog házasságban de a wc-s dolgokkal nem foglalkozom. Nem figyelem, hogy ülve vagy állva csinálja. Mivel férfi szerintem állva, és ez így van rendjén. Azt a hülyeséget, hogy sokkal higiénikusabb ha ülve csinálná, nem is tudom, hogy melyik ostoba pihent agyából pattant ki. Mellesleg a wc minden napi max 3 perc takarítása csodákra képes.
2016. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%

Vinnyogva röhögnék, ha a feleségem arra próbálna rávenni, hogy ülve pisiljek mint a nők. XD

Köszönöm Istenem, hogy normális nővel áldott meg a sors!

2016. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A baj, hogy kifroccskol a wcből es mindennap moshatom es fertotlenithetem korbe a foldet.
2016. dec. 14. 09:37
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
Férjem pl ha nagy wczett azert nem allt fel hogy pisiljen.de ha csak pisilni megy akkor max reggel ha fáradt akkor ul le.
2016. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

"Enyhe" kényszerességet vélek felfedezni.

Elképzelem ahogy napi ötször vadássza a cseppeket és ellocsol két flakon Domesztoszt, miközben azt mantrázza "mindenhol baktérium, mindenhol baktérium"...

2016. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!