Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megfulladok. Mit lehet még...

Megfulladok. Mit lehet még itt tenni?

Figyelt kérdés

Folyamatossan sírógörcs kerülget

meg akarok halni

nincs reményem a jövőre nézve.nincs senkim,soha nem is volt..leszbikus vagyok és gyűlölöm az egészet.nem tudok beszélgetni az emberekkel.a szemem nagyon rossz állapotban van,lehet egyszer meg is vakulok.a munkám tönkretesz testileg lelkileg.folyamatossan csak rossz dolgok történnek velem.nem bírom tovább,de édesanyám miatt nem tudom feladni,mert nélkülem nem tudja ellátni magát.mit lehet itt még tenni?úgy érzem hogy börtönben vagyok ezen a földön


23/L



#magány #vakság #reméénytelenség
2018. máj. 8. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

Nagyon sokan voltak úgy mint te, pontosan úgy éreztek hogy már nincs miért élni.

Viszont rengetegen kilábaltak belőle, mert ki lehet.


Amit nagyon javaslok neked az a könyv olvasás, ha még tudsz olvasni. Siker Kalauz 2 című könyvben emlékszem van egy nő, aki megvakult, és úgy érezte nincs tovább.

Utána pedig "tanulással" (megtanulta hogyan kell kezelni a dolgokat az életében) nagyon boldog lett, és sikeres.


Tehát mivel nem látod a kiutat, olvasnod kéne, videókat nézni más emberek életéről, amiből tanulhatsz. Az említett könyvben benne van hogy hogyan kell kezelni az idegességet, a stresszt, megoldásokat találni a gondjaidra.

És ez csak egy könyv a sok közül.

Ki tudsz lábalni a rosszból, rengeteg lehetőséged van rá, viszont ha mindennap szembesülsz a problémáiddal, és már az idegességtől fogalmad sincs mit csinálj, nem fogsz előrehaladni.

Így nem csoda, ha idővel még mélyebb depresszióba kerülsz. Gondolkozz, tanulj.

2018. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első, és legfontosabb, hogy próbáld elfogadni magad! :)

Leszbikus vagy.

És?

Semmi baj nincs veled, ez nem egy kereszt :)

Más vagy, mint a nagy átlag, de semmivel nem kevesebb :)

Szemeddel mi a baj?

Anyudnak mi baja?

Rokonok, testvérek? Senki?

2018. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos hogy elfogadd hogy nem vagy attól rossz ember ha édesanyád gondozását másra, szakemberekre bízod. Neked a te életedet kell építened, ha most ez visszafog, akkor soha nem tudod majd bepótolni.
2018. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ezzel az érzéssel nem vagy egyedül. Sokan érzik ezt és az is lehet, hogy tőled sokkal rosszabb helyzetben vannak. Én is sokszor éreztem már így magam, de ezt nem részletezném. Ha azt látod van lejjebb, akkor felejtsd el. Feljebb ugyanúgy van. A Te életeden csak Te tudsz változtatni. Ha úgy érzed nincsenek rendben a dolgaid, akkor cselekedj. Nem vagy egyedül a világon a problémáiddal, sokan járnak ugyan ebben a cipőben. Hiányzik valaki mellőled? Ismerkedj! Lehet nem az első, de az is lehet, hogy még a századik próbálkozásra sem jön össze. Szar a munkád? Keress másikat és mondj fel! Ezeket senki nem teszi meg helyetted. Azt ami az életben Veled történik kovácsolhatod az előnyödre is, bármennyire is érzed hátránynak. Egyébként az első és legfontosabb lépést megtetted. A kérdésed kiírásával látszik, hogy Ki akarsz kerülni ebből a helyzetből. Sok sikert!
2018. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jártál már szakembernél?Talán egy kedélyjavító sokat segíthet.

Mondtak valamit a szemedre orvosnál?Mit dolgozol amúgy?

2018. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hol laksz amúgy és melyik cégnél dolgozol ha szabad kérdeznem?

Társkeresőre fel vagy regisztrálva?

2018. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nem vagy egyedül,engem is a sírás kerülget betegségek rossz életkörülmény stb :( az imátkozás kicsit segít.
2018. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarsz válaszolni?
2018. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a szemem folyamatossan romlik már 10 dioptriánál tartok és megmondták h szemműtétről szó sem lehet a tompaátásom miatt és kontaklencséről sem mert túl kicsi a szaruhártyám

nem tudom mi lesz ennek a vége.jövő hónapban megyek jobban megvizsgáltatni a szemem de előre félek mit fognak mondani,már felkészültem arra is hogy megvakulok egyszer


a munkám csak mégjobban tönkreteszi az egészségem.egy műanyagüzemben dolgozom,itt romlott meg érezhetően nagyon a látásom és ilyen lelkiállapotban nem vagyok alkalmas másik munkát keresni


édesanyám évek óta tüdőgondokkal küzd és nem tud dolgozni,tehát rám van utalva.testvéremre nem lehet számítani,nem lakik velünk


ismerkedni próbáltam régebben de mivel képtelen vagyok normális kapcsolatot kialakítani így be is fuccsoltak hamar a dolgok.a szex is csak pár alkalommal jött össze.fiukkal is próbálkoztam,hozzájuk még érezlmileg sem tudok hogy állni


egyre kevésbé vagyok már képes baráti beszélgetésekre is.egyszerűen fogalmam sincs mit mondjak a másiknak,nem is érdekel már igazán senki és semmi.csak arra várok hogy mikor halok már meg

2018. máj. 9. 18:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj több orvossal is, mert lehet hogy meg lehet műteni a szemed.Vannak már egész jó lézeres szemműtétek.Állami rendelésen voltál, vagy magánban?Nem mindegy!!!

Melyik városban dolgozol?Szólhatsz a főnöködnek hogy romlik a látásod és rossz a helyzeted, nem-e tudnának valami könnyebb, kevésbé megterhelő munkát adni.Szerintem próbáld meg.Utánakérdezhetek ismerősömnek, otthoni netes munkára keresett embereket és ahogy látom, nagyon megy neki, mert folyton van vevője.Nem tudom mennyit lehet vele keresni, de rákérdezzek?Hátha legalább az anyagi része meg tud oldódni!

Írj kérlek!

2018. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!