Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt beszélik rólam, hogy...

Azt beszélik rólam, hogy csendes vagyok meg hogy semmit nem tudnak rólam. Szerintetek ezjó vagy rossz?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó.
2018. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz.
2018. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem. Nézőpont kérdése. Kicsit nyitottabb emberek jobban boldogulnak... (ezzel nem azt mondom,h mindent elmondanak magukról ) én is zárkózottabb vagyok amúgy
2018. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán jó. Amit tudniuk kell, azt gondolom elmondod, amit meg nem kell tudniuk azt ne tudják.
2018. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincsen ezzel baj. Én is ilyen vagyok de azért van rendes társaságom, baráti köröm tehát nincsen ilyen szempontból semmi problémám. Ha neked is jó ez így ahogy van, és nem szeretnél annyira megnyílni mások előtt az teljesen elfogadható. A probélma inkább az ha téged ez zavar, és szeretnél kevésbé zárkózott lenni de mégsem sikerül vagy valami meggátol ebben.
2018. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, nincs abban semmi rossz, ha nem tárgyalod ki mindenkivel az életedet, mindennapjaidat. Viszont, ha arról van szó, hogy nem tudsz emberekkel beszélgetni, "harapófogóval kell kihúzni" belőled minden szót, az már kevésbé jó.
2018. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy csendes vagy, vagy az, hogy beszélnek rólad?
2018. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Nincs támadási felületed.
2018. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!