Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért félnek...

Az emberek miért félnek ennyire az esőtől?

Figyelt kérdés
Sokan úgy viselkednek mintha egy vulkán tört volna ki, miért f.snak ennyire mintha világ vége lenne?
2018. máj. 17. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mondjál mar 1 példát.... mert en nem latok embereket, akik igy fosnanak az esőtől...
2018. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehet nem akarnak sz.rrá ázni nem gondolod?
2018. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ertem, mire gondol a kerdezo, sokan tuldramatizaljak, pedig az csak egy kis viz. Mondjuk el tudom kepzelni, hogy miert bosszanto elazni, de azert dramat nem er a dolog.
2018. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
félni nem félek, de nem túl felemelő érzés csuromvizesnek lenni tetőtől talpig, amikor megyek valahova. a szobámban ülve engem sem érdekel az eső...
2018. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Én kifejezetten szeretek megázni. 😊
2018. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nagyanyám azért, mert kimegy a hajából a dauer, ami állítólag sokáig tart ha nem éri víz. Gondolom a nem vízálló sminkek is hasonlóan problémásak. Meg a fehér felsők...
2018. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy öltözök abszolút nem zavar. Ha viszont sportzakó van rajtam ami tönkremegy az esőtől, vagy olyan cipő ami szétázik én is menekülök.


Plusz vizesek lesznek az emberek, ami alapból hideg és az elpárologtatása is hőt vesz el tőlünk így könnyen megfázhat az ember

2018. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés: nemrég esernyő nélkül, kiskabátban mentem el egy reggelen, eláztam, mindenki nézte a kamikaze akciómat, ahova mentem, adtak volna hajszárítót, stb.-t de nem érdekelt a dolog. Ez a természet rendje.
2018. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ott vannak a szemüveges emberek, akiknek nem túl kényelmes (és adódhat olyan helyzet is, amikor nem is biztonságos) egy vizes, a rajta lévő cseppek miatt torzító lencsén keresztül nézniük a világot, amikor esik.
2018. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!