Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen szempont szerint...

Ti milyen szempont szerint állitjátok össze a lotto számokat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 11:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mivel ez szerencsejáték, nem látom értelmét bármiféle "szempontoknak". Ha játszok, teljesen véletlenszerűen valasztok számokat, vagy éppen "gépi" szelvényt adok fel.
2018. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mi a vélemény az online csoportos lottóról?
2018. máj. 22. 22:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség,kétszer próbáltam semmi értelme, mások is ezt mondták, azért remélem kapok egy zöld kezet? :-)
2018. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én olyan számokat szoktam megjátszani, amik már rég vagy viszonylag rég lettek kihúzva. Előbb-utóbb minden számot kihúznak, és ami már rég nem volt kihúzva, annak ideje kijönni. Persze tudom, hogy nem egyszerre húzzák ki a legrégebben előfordult számokat, ezért a lottó továbbra is szerencsejáték marad, de legalább azt érzem, hogy javítom a nyerési esélyeimet.

Ezt a listát elemezgetem most is épp:

[link]

Mikor meg van a kombinációm, akkor azt is leellenőrzőm itt, hogy nem nyer-e már a múltban. Nehogy olyan kombinációt játsszak meg, ami nem rég nyert. Próbálok olyan kombinációt keresni, amivel még 3 találatos se volt, vagy legalább rég és/vagy kevésszer.

2022. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!