Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért őket védik az emberek?...

Mért őket védik az emberek? (leirás alatta)

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm feltette azt a kérdést,hogy miért sokalják a 2 óra masszázsra az emberek(inkább férfiak) a húszezret,ha képesek30-40 ezreket kifizetni arra,hogy 8percig szphassanak valakit.?

Erre mindenki ismerősöm támadta hogy mekkora egy izéé..szégyelje magát hogy szidja azt a férfit aki 8 percért 40 ezret elkér! Meg szánalmas.

Miért ő a szánalmas?

Most nem értem hogy miért nem azokat szidják akik ahoz az emberhez mennek és képesek annyit fizetni 8 percért..

Miért őket védik?

Családos apák,meg férfiak mennek és arra kifizetik akár az 50 ezret is.

És az ismerősöm nem értette miért,megkérdezte,és még ő lett letámadva,hogy undorító és szégyelje h elkér ennyit masszázsért..

Akkor most én kérdezem.

Szerintetek miért az ilyen undorító közönséges embereket védik?


2018. máj. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

Én nem kérem hogy hidd el nem is érdekel,

Menjél aludjál, remélem szép álmaid lesznek a kényelmes puha ágyadon amit valószínüleg nem saját pénzből vettél mert a mentalitásod elnézve, fogalmad sincs arról milyen ha dolgoztatnak,és semmi.

Higyj amit akarsz, pont sz**unk rá,

Te is vagy olyan értelmes hogy leálj vitatkozni ahelyett hogy normállisan válaszolnál valamire.

2018. máj. 23. 23:47
 12/57 anonim ***** válasza:
Az "ismerősöd" is olyan hülye, mint te, azért. :D
2018. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Te se lehetsz jobb.
2018. máj. 23. 23:49
 14/57 anonim ***** válasza:

Az "ismerősöd" alapvető problémája egyébként az, hogy egy kontár. Ha normális masszőr/csontkovács lenne, simán lenne kliense 20.000-ért is, de mivel egy kókler, ezért megpróbálja a transzit szidni, hogy biztos azért nem mennek a láma masszázsára, mert a transzira költik a pénzük.

Na, ez a baja mindenkinek az "ismerősöddel".

2018. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:

1. Nem tom hol élnek az ismerősödék, ahol az normális ha valaki fizet azért h szopjon. Szerintem a kvázás alapból gáz, de hogy családos féfiak bebuzuljanak...Szóval a kérdésedre válaszolva igazatok van. Mondjuk én masszázsért se adnék ennyit.

2. Ez egy anonim oldal. A regisztrált neved se látszik, ami gondolom valami random cucc, nem az igazi neved. Nem mindegy, hogy kinek a nevében kérdezel, illetve, hogy kicsoda neked ez az ismerős?

2018. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

De egyáltalán őt minek baszogatod?

Feltettük ugyanazt a kérdést és ugyanazt a hülye választ adod.

Este pont nem azt fogjuk nézni higy hogy írunk csak azt hogy kérdezzük meg mind a ketten,hátha valamelyikünknek jön jó válasz de hát nem.

2018. máj. 23. 23:51
 17/57 anonim ***** válasza:
Törölték a másik kérdésed? Jajj de kár :(
2018. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

Engem az nem érdekel mert az a szobatársamé vokt de mind egy:D

Elég kicsínyes vagy ha már azt nézzük.

Nem baj ketten röhögünk rajtad.

Ha nem haragszol,őt kicsit se fogja érdekelni mert alkalma adódott,hogy jöjjenek vendékek. Ha tovább akarsz vitázni,itt vagyok én

2018. máj. 24. 07:36
 19/57 A kérdező kommentje:

Ezzel legalább megtudtuk ,higy kb15 éves lehetsz:D

Nem baj ha törölték ugyan is eleve törölte volna mert rendes válasz ahogy vártuk nem jött. Csak egy ,de mi azzal boldogulunk

2018. máj. 24. 07:38
 20/57 anonim ***** válasza:
Szinte csak rendes válasz jött. Csomóan leírták, hogy idióta vagy.
2018. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!