Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért őket védik az emberek?...

Mért őket védik az emberek? (leirás alatta)

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm feltette azt a kérdést,hogy miért sokalják a 2 óra masszázsra az emberek(inkább férfiak) a húszezret,ha képesek30-40 ezreket kifizetni arra,hogy 8percig szphassanak valakit.?

Erre mindenki ismerősöm támadta hogy mekkora egy izéé..szégyelje magát hogy szidja azt a férfit aki 8 percért 40 ezret elkér! Meg szánalmas.

Miért ő a szánalmas?

Most nem értem hogy miért nem azokat szidják akik ahoz az emberhez mennek és képesek annyit fizetni 8 percért..

Miért őket védik?

Családos apák,meg férfiak mennek és arra kifizetik akár az 50 ezret is.

És az ismerősöm nem értette miért,megkérdezte,és még ő lett letámadva,hogy undorító és szégyelje h elkér ennyit masszázsért..

Akkor most én kérdezem.

Szerintetek miért az ilyen undorító közönséges embereket védik?


2018. máj. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Komolyan vannak olyan helyek ahol azert fizet valaki 50kilot, hogy leszophasson egy csavot? Cimet kerek es telefonszamot.
2018. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Mielött megadnánk a számot figyelmeztetünk hogy egyszer kért töllünk tusfürdőt,mert nem hoz magával ,és hetekig nem fürdik
2018. máj. 24. 14:26
 33/57 A kérdező kommentje:
Ez a másik. Ápolatlan,és még is is kifizetik
2018. máj. 24. 14:29
 34/57 anonim ***** válasza:
Ti valami kis kedves meleg par vagytok, hogy folyamat tobbesben beszelsz magatokrol?
2018. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Nem hanem együtt dolgozunk.

Én az szisztens vagyok,ő a masszőr

2018. máj. 24. 15:00
 36/57 A kérdező kommentje:

*aszisztens

Elírtam, mert siettem

2018. máj. 24. 15:08
 37/57 anonim ***** válasza:

Nyugodjál már le Prímás!

A piac beárazott titeket, a szopás megér 30 ezret, a béna masszázsotok pedig még 20 ezret sem ér. Minden annyit ér, amennyit adnak érte.

Vegyétek már tudomásul!

2018. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Figyi ez a kinalaton es keresleten mulik, ha az hs valakinek meger az 50 ezret hogy leszopjon valakit akkor annyit fog adni erte. Ha a masszazsotokra nincs 20 ert jelentkezo, akkor nyilvan nem er annyit.
2018. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

"vegyétek már tudomásúl"

Lehet normállisan is beszélni!!

Vedd már tudomásúl

2018. máj. 24. 15:45
 40/57 A kérdező kommentje:
Másrészt meg értettük,és erre irtuk hogy szeintünk ez elég szomorú, hogy színte az az egyetlen dolog,amire majdnem a legtöbb pénzt rászánnak.
2018. máj. 24. 15:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!