Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért őket védik az emberek?...

Mért őket védik az emberek? (leirás alatta)

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm feltette azt a kérdést,hogy miért sokalják a 2 óra masszázsra az emberek(inkább férfiak) a húszezret,ha képesek30-40 ezreket kifizetni arra,hogy 8percig szphassanak valakit.?

Erre mindenki ismerősöm támadta hogy mekkora egy izéé..szégyelje magát hogy szidja azt a férfit aki 8 percért 40 ezret elkér! Meg szánalmas.

Miért ő a szánalmas?

Most nem értem hogy miért nem azokat szidják akik ahoz az emberhez mennek és képesek annyit fizetni 8 percért..

Miért őket védik?

Családos apák,meg férfiak mennek és arra kifizetik akár az 50 ezret is.

És az ismerősöm nem értette miért,megkérdezte,és még ő lett letámadva,hogy undorító és szégyelje h elkér ennyit masszázsért..

Akkor most én kérdezem.

Szerintetek miért az ilyen undorító közönséges embereket védik?


2018. máj. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

Veled együtt. Az hogy sokalják masszázsra 20 ezret az az ő bajuk.

Én csak segédként vagyok itt de úgy kerűltem ide hogy én voltam az első vendége.

Rendesen kérdeztünk valamit,de abnormállis degenerákt modon tudtál csak válaszolni.Az legyen már a te bajod.

2018. máj. 24. 07:54
 22/57 anonim ***** válasza:
Aha, oké. Amúgy a hazudozás nálad kényszeres, vagy csak elkezdted és most már ciki lenne bevallani?
2018. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
Mi van kérdező, nagyon rápörögtél a témára? Nem tűnik fel, hogy mindenki máshogy gondolja, és minél jobban erőlteted, annál nagyobb butaságokat hozol fel érvnek? Kérdést kiírni egy kérdésedről, elég skizofrén dolog.
2018. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:
Ha tied lehet az utolsó akkor megnyugszanak abhormonjaid?
2018. máj. 24. 09:59
 25/57 A kérdező kommentje:

Érdekelt egy kérdés de látom sok értelme van irni ha az emberek nem képesek kötözködés nélkűl választ adni.

Legyeték büszkék

2018. máj. 24. 10:02
 26/57 A kérdező kommentje:

Amúgy. Amikor kiírtuk a kérdést,nem szídtunk senkit.csak elmondtunk egy állás pontot.

Onnantól lett a helyzet feszűlt,amikor leidiótáztad a munkatársam. Még pedig eléggé feleslegesen mert semmi szükség nem volt rá. Csak elmondta hogy szerinte undorító hogy képesek annyit kifizetni arra.semmi durvát nem írt ki, nem mondta hogy mekkora egy patkányok semmit se mondott. Érdekelte hogy miért hajlandóak kifizetni.

Erre te leidiótázod. Azért gondold át,mert ha te nem kezded el piszkálni nem lett volna semmi vita. A kérdés normállis volt.

Én meg mivel láttam hogy ideges,elolvastam mi miatt,és már én is felidegesítettem magam azon,hogy miért kell egyből mindenkit idiótázni úgy,hogy semmi sértőt nem irt?

Gondoltam én meg ezt írom ki és meglátjuk mi lesz.

Én se írtam semmi olyat hogy miért van ez a sok hülye ember csak megkérdeztem, hogy most miért őt kell támadni.

Ezt is most normállisan írtam ki,azt már te döntöf el hogy van benned annyi gerinc ,hogy átgondolod picit ,hogy ez a vita felesleges volt,és idiótázás nélkűl is lehetne írni.

2018. máj. 24. 10:29
 27/57 anonim ***** válasza:

Vagy huszan leírták, hogy nincs igazad, de te ezek után is csak hajtottad a hülyeségeidet. Én ezt összegezve leírtam egy ténymegállapítást (hogy idióta vagy) és ezt érvekkel alá is támasztottam. Az pedig nem az én hibám, hogy ahelyett, hogy beláttad volna az igazságot (hogy idióta vagy), te inkább tovább vitáztál, sőt elkezdtél össze-vissza hazudozni. Kiírtad ezt a kérdést és azt hazudtad, hogy te másik ember vagy és még az eredeti kérdés alá is kommenteltél egy másik felhasználóval.

Mégis mi ez, ha nem a színtiszta idiotizmus? (Mondjuk én sem vagyok teljesen épelméjű, hogy még mindig próbálok valami értelmet kicsikarni belőled)

2018. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek mostmár mert szétcsapok köztetek
2018. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:

Legalább a stílust változtattad volna meg egy kicsit...meg ez


"Egy ismerősöm feltette azt a kérdést"


"Erre mindenki ismerősöm támadta"


Ne haragudj, de kicsit száni. Amúgy meg a többiben egyetértek valamennyire.

2018. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Leírtad magad. Most tök normállisan ilírtam de látszik hogy nem tudsz rendesen válaszolni.

És mibe nincs igazunk?

Abba hogy, nem éri meg kifizetni azt a 8 percet és szerintünk szánalmas? Ha szerinted nem az akkor belölled is kitelik ezek szerint hogy kifizesd.


A másiknak meg.

Én már rég befejezném a vitát,de a kedves válaszoló nem képes uralkodni magán,mert ővé kell hogy legyen az utolsó szó.

Mi azt állítottuk hogy szerintem undorító hogy kifizetnek neki olyan sok pénzt a semmire, és erre ő azzal jön hogy nincs igazunk.miért? Akkor szerinte ez egy jó ötlet hogy elmegy egy ember kifizetni 50 ezret a semmire. Ha neked ez jó gratulálok.

Annak is aki egyet ért vele.

Mert ha megnézitek ezen megy a vita hogy nem fogja fel,hogy ez nem egy eldöntendő kérdés,hanem hogy miért a munkatársam támadják még a munkahelyen is hogy drága a masszázs,ha 8 perc izélésért képesek kifizetni 50 ezret.

Erre irja hogy nincs igazad,nincs igazatok.

Eleve nem az volt a kérdés.

Hanem azt kérdeztük,hogy miért tarják a masszázst drágának 20 ért,ha a sz**pás megéri az 50 ezret is.

És ehez annyit fűztünk hogy kicsit undorító ,erre ez nem bír leálni a piszkálódással

2018. máj. 24. 13:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!