Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért őket védik az emberek?...

Mért őket védik az emberek? (leirás alatta)

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm feltette azt a kérdést,hogy miért sokalják a 2 óra masszázsra az emberek(inkább férfiak) a húszezret,ha képesek30-40 ezreket kifizetni arra,hogy 8percig szphassanak valakit.?

Erre mindenki ismerősöm támadta hogy mekkora egy izéé..szégyelje magát hogy szidja azt a férfit aki 8 percért 40 ezret elkér! Meg szánalmas.

Miért ő a szánalmas?

Most nem értem hogy miért nem azokat szidják akik ahoz az emberhez mennek és képesek annyit fizetni 8 percért..

Miért őket védik?

Családos apák,meg férfiak mennek és arra kifizetik akár az 50 ezret is.

És az ismerősöm nem értette miért,megkérdezte,és még ő lett letámadva,hogy undorító és szégyelje h elkér ennyit masszázsért..

Akkor most én kérdezem.

Szerintetek miért az ilyen undorító közönséges embereket védik?


2018. máj. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

Tudjuk ,de semmiképpen nem vállalunk erotikus masszázst,mert a masszázsnak nem az erotika lenne a lényege.

Attól,hogy páran hagyják mi még nem fogjuk.

Főlleg ,hogy bennem meg a masszázslányban van annyi( nem úgy mint azokba akik járkálnak ahoz a transzihoz),hogy ha van már családi életünk,párunk,akárki akkor pláne nem vállalunk semmi ilyet. Meg úgy alapból se.

Ennyi érővel a néptáncosok is rudtáncolhatnának ,mert akkór biztos többen néznék meg őket

2018. máj. 24. 18:46
 52/57 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de 40-50 ezer marha sok egy szpásért.., De két óra masszázsért is sok a húsz rugó. Bár én nem gondolkoztam eddig egyikben sem...
2018. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:

Én voltam olyan helyen ahol a masszázs 60 ezer volt,fél órára. Az drága volt.

Sok vendég nem gondol arra ,hogy azért az olaj ,amit elhasználnak rá az mennyibe kerűl. Csak egy emberre elmegy egy 5000res.

Plusz az aki masszíroz a 2 órába három fajta masszázst csinál,amitől szét megy a csuklója. Ugyhogy húszezer még annyira nem is ilyesztő ár 2 óráért főlleg,hogy masszírozni hányszor jár egy ember. Egy évbe max egyszer kétszer.

Csak az a dühítő,hogy csak arra adnak ki szinte sok pénzt amiben van erotika.

Egy orvos is csak hogy beszéljen vele az ember 30 ezer..

(plasztikusoknál)

Olcsób masszázs is van,régen jártam én is,de egy semmit se ért a legtöbb. Megnyomkodott a csaj,vagy simogatott,azt ennyi.

Meg ha jön hozzánk vendég,utánna nem lehet kitenni ,mert jól érzi magát.

Vannak normállis vendégaink is. Csak ezeket nem értjük akik nyavajognak hogy,jaj nincs pénzük,a gyerekre kellet költenie,nem e masszíroznánk olcsóbban, stb..

Aztán ugyanez a vendék aki jött ezzel a dumával,ment és kifizette az 50 ezret a 8 percnyi szpásra.

Masszázsra is szüksége volt,de látta hogy van ez is szóval hát oda ment.

De előbb sirt ,hogy nincs pénze,mert a gyerekre kell költenie, erre ahelyett hogy tényleg a családjára költi elmegy 8 percet sz**ni.

Aztán ha lebuknak, és leüvölti az asszony,utánna még nekik áll feljebb.

Ez volt a problémám ,hogy a masszőr lány akivel egy szobába vagyok tök rendesen dolgozik, a pénzét családjára költi, agyon hajszólja magát,és amikor megkérdezte hogy miért éri nekik meg az jobban,és mit csináljon egyből letámadták, hogy jaj de drága vagy!!

Meg még őt idiótázzák le, ahelyett,hogy figyelembe vennék azt is hogy ki dolgozik, és ki az aki csak áll egész nap és dől hozzá a pénz, és mennyi marha van akik kiadnak rá annyit.

Erre meg írják ,hogy hát ha ahoz van kedve had csinálja,meg miért nem értem meg,hogy ugyse jönnek hozzánk,ha nekik szpás kell.

Ezzel meg tisztába vagyunk ,de páran olyan lazán kezelik ezt hogy ha ahoz van kedvük akkor had csinálják.

Kiváncsi lennék mit ha valakivel az történne ,hogy kiderűl a párja ilyenekre jár, mit reagálna az illető.

Én tuti nem örülnék neki

2018. máj. 24. 20:02
 54/57 anonim ***** válasza:

Ez kész, én feladtam!

Figyelj, ígérem elmegyek hozzád 20 ezerért masszázsra, akár többször is, írd meg a címet és megyek, csak fejezd már be végre! :D

2018. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Engem nem az érdekel hogy jöjjenek hozzánk,mert azért vannak vendégeink, csak

az volt a lényeg ,hogy miért kell csezsegeti a lányt azért,mert elmodta a véleményét azokról a férfiakról akik ilyen helyekre járnak,és nem értette ,hogy azt az összeget hogy nem sokalják.ennyi.

Nem kkell ez a szöveg,hogy fejezd már be.lehet téged hidegen hagy ez ,hogy idáig süllyed pár ember ,hogy ilyen helyekre jár,de az én véleményem marad. Szánalmas

2018. máj. 24. 20:17
 56/57 anonim ***** válasza:
Bérelj szalont egy egészségházban pl, ne az örömlányok mellett. Ne keverjük már a szezont a fszommal! A két szolgáltatást miért hasonlítanák össze csak úgy?!
2018. máj. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

Habolyan helyen vagyok ahol nincsenek örömlányok akkor is felteszik a kérdést ,hogy van más?

A masszázst mindíg is keverték,mert ha eszükbe jut,hogy egy nő masszírozza őket, automatikusan néhánynak eszébe jut ,hogy lehetne még több helyen masszírozni

2018. máj. 25. 06:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!