Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert szemetek az emberek...

Miert szemetek az emberek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Ledobbent ez az egesz. Rengeteg kerdest nezegettem at az elmult fel oraban es az osszesnel annyira tirpak modon kepesek egyesek megnyilvanulni es olyan merhetetlen gonoszsag arad beloluk hogy az valami eszmeletlen. Teljesen normalis kerdeseknel tapasztaltam teszem hozza.

Mi ennek az oka? Milyen emberek vannak ezen az oldalon?

Ennyire frusztraltak vagytok? Vagy miert van ez?


2018. máj. 25. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Èn is feltettem ilyen ès hasonló kèrdèst.


Tudod mi lett belőle?

Trollnak neveztek,elküldtek a halàl f... ès mèg a GYK-nak is jeleztèt,hogy a kèrdèsemmel csak kötekedek.


Így nem is nagyon van kedvem mèg kèrdèst sem kiírni,feltenni.

2018. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hat en nem nagyon tettem meg fel kerdest itt de szerintem nem is fogok emiatt.

Kell a fenenek ilyen emberek velemenye.

Kivancsi vagyok amugy hogy a valoeletben ok milyenek. Szoval hogy ott is kinyitjak a szajukat vagy meghuzzak magukat?

Nem hiszem hogy ok a nagy megmondo emberek.

Ezert elik itt ki magukat. Az egyetlen olyan platformon ahol arc nelkul okoskodhatnak es azt hiszik szamit a velemenyuk.

2018. máj. 25. 11:44
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha en baromsagnak tartok valamit akkor nem foglalkozom vele es tovabb gorgetek,nem pedig leallok villogtatni a “tudasom” meg a nagy szamat.
2018. máj. 25. 11:46
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert itt arc nélkül, büntetlenül megtehetik.
2018. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Timofiev válasza:
73%

Azért mert a legtöbb ember rosszindulatú, itt pedig kiélheti magát névtelenül.

Ha jól emlékszem a Veol-hu-n régen névtelenül vagy álnévvel lehetett kommenteket írni, amit széttrollkodott valaki. Mit csinált a Veol? Ezentúl csak Facebook-on keresztül lehet kommentet írni. Utána egyből abbamaradt a trollkodás.

2018. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Làtod kèrdező?!

Màr itt is van egy a sok közül.

#3#

2018. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De ez miert jo!???

Az eletben is vannak taplo emberek de ok legalabb arcukat adjak a s**ggfej modorukhoz. De itt meg csak nem is latod ki az aki ugy beszel veled.

Sz*r ez az oldal mert nem tudod megvalogatni kinek a velemenyere adj es ki az aki csak a szajat jartatja.

2018. máj. 25. 11:53
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
A #3#-as felesleges baromsàgnak tartja a kèrdèseket,de azèrt mègis itt legel. Ki èrti ezt?
2018. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaja a 3-as màr meg is èrkezett, aki pont jò pelda erre... Itt èli ki, hogy arc nèlkül oltogathatja a nèpet, tehàt megmutathatja az igazi ènjèt anèlkül h bàrki tudnà ki is ő pontosan, mert egyèbkènt a valò èletben biztos meghùzza magàt...Pedig aki itt utàlkozik az a valò èletben sem különb, max pròbàlja eljàtszani.
2018. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Kèrdező.

Az oldal maga az jó,de sajnos ilyen 3-as fèlèk teszik sz.rrà!

2018. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!