Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert szemetek az emberek...

Miert szemetek az emberek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Ledobbent ez az egesz. Rengeteg kerdest nezegettem at az elmult fel oraban es az osszesnel annyira tirpak modon kepesek egyesek megnyilvanulni es olyan merhetetlen gonoszsag arad beloluk hogy az valami eszmeletlen. Teljesen normalis kerdeseknel tapasztaltam teszem hozza.

Mi ennek az oka? Milyen emberek vannak ezen az oldalon?

Ennyire frusztraltak vagytok? Vagy miert van ez?


2018. máj. 25. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
A normális kérdéseknél sosem szemetek, mutatnál példát? Nekem kutyástól-családosig, mindenféle témában volt kérdésem, egyik sem lett széttrollkodva, szóval az én tapasztalatom 100%-ban ellentmond a tiédnek.
2018. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#12#

Akkor szerencsès ember vagy!

Pedig vannak a GYK-n bunkók,akik a kèrdèsekbe,vàlaszokba belekötnek,akàrmilyen jól feltett kèrdès. Tapasztalattból írom.

2018. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból
2018. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyvalamire mindig emlékezzetek:

Az emberek nem az interneten lettek hülyék, az internet csak rávilágított, mennyi hülye ember van.


Ugyanígy a GYK nem szemét emberek gyűjtőhelye, csak rávilágít, mennyi szemét ember van.

2018. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#16#

Ez tetszik!👍😉

2018. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jah, a frusztrációt itt élik ki, mert való életben ha valaki beléjük köt, vagy netán kimondja az igazságot, akkor lapulnak, mint szar a fűben.


Simán a kérdés alatt elkezdenek kötekedni egymással, teljesen offolva az egész topikot. Vagy vki megvádol mindennel anélkül, hogy a sztori teljes egészét ismerné, vagy lenne egyáltalán értelme.

Szóval nagyon alaposan át kell gondolnod, hogy mit írsz ki, hogyan fogalmazod meg, mert még egy rossz helyre tett névelőnél is képesek kilogikázni, hogy a te hibád, amiért nem néznek rá a nők (vagy férfiak) :D


Mellékesen megjegyzem még, hogy szerintem a zöld és piros kezek felesleges opció itt, hiszen legtöbben like és dislike gombként kezelik.

2018. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!