Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az emberről?

Mit gondoltok erről az emberről?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ajánlotta ezt a Youtube csatornát. Az illető egy Dubai-i olajvállalkozó, de amellett még elmondása szerint iparmágnás és origarcha is. Állítólag több Hollywoodi híresség is megvolt már neki (Katy Perry,stb..) és azért linkeltem be ide, mert sok magyar lány is szerepelt már a videóiban, meg lehet találni őket, tehát sok magyar csaj is aktívan látogatja az ürgét..:D Valóban ez kell a magyar csajoknak, vagy inkább csak a pénze..?:D


Ez az illető Youtube csatornája: https://www.youtube.com/user/mishiisrar/videos


Itt pedig a legújabb csajával egy közös videó: https://www.youtube.com/watch?v=9LnOKQR93Bc



2018. máj. 25. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy réteg, akit fel lehet próbálni ilyenekért cserébe. Vagy meg is lehet tartani.


Az a kérdés, hogy neked tényleg ez a réteg kell-e vagy hogy egyáltalán mi jelenti szamodraegy nőben az értéket, a szépséget, a vonzalmat, hogy egyáltalán irigyeld azokat a nőket tőle.

2018. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Ez egy elég komoly réteg azért.. Úgy a nők kb. 80%-a ebbe a rétegbe tartozik, aki meg nincs benne, az meg már a tipikus még bottal se kategória..
2018. máj. 25. 23:07
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Akkor nagyon szépen beleszülettem abba a 20%-ba, mert nem sok jött velem szembe ...:)
2018. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"aki meg nincs benne, az meg már a tipikus még bottal se kategória.."


Mintha a videóban szereplők olyan jó nők lennénekxD Ezen a nőn is egy rakat smink...


Amúgy milyen videókról beszélsz? A csatornáján nem sokat találni. Amit idelinkeltél az is 1 éves videó, ne röhögtess már:))

2018. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Akkor nagyon szépen beleszülettem abba a 20%-ba, mert nem sok jött velem szembe ...:)"


Lehetséges..:)

2018. máj. 25. 23:19
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy f..szság, hogy a nők 80%-a ilyen.


Csak te vagy lúzer, aki a saját anyjánál lakik nagy mamlaszként, lukasmackóalsóban bámulja a Narutót reggelig... aztán golddiggernek titulálod a csajok 80%-át, mert nem kérnek egy ilyen gyernőttből :D


Ember, a nők nagy részének érdekes, határozott, izgalmas, jó fej társ, akinek persze vannak céljai az életben...de nem a zs-re buknak. Aki meg igen, azzal úgy sem egy ligában játszol.

2018. máj. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
3%

Pedig a legtöbb nő ilyen szerintem is, de pont olyannak szeretjük őket amilyenek, nincs ezzel semmi gond.:)

Erre mondják, hogy nincsen rózsa tövis nélkül.. 46/F

2018. máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

A normális csajok nem a zsére nedvesednek. Az viszont tény, ha jól keresel akkor sok lehetőséged van utazni, világot látni, normálisan öltözni, sportbérletet venni, egészségesen kajálni... ezekkel kiegyensúlyozott életet lehet élni, ami jót tesz az egónak is.

Inkább ez az amibe beleszeretnek a csajok.

Én pl soha nem költöttem a nőimre kifejezetten semmit. Nem vettem ajándékokat, ruhákat, Jóisten mentsen meg a közös bankkártyától... Viszont a közös programokra, eseményekre, élettérre nem sajnáltam a zsetont. Ha egy kis jelét is láttam annak, hogy a csaj elvárna ennél többet, akkor azonnal kopó volt. Kösz én ebből nem kérek.

2018. máj. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Viszont még annyi, hogy ez úgy is kiderül ismerkedési fázisban, az első pár héten- hónapon belül. Tehát lehet csak mákom volt eddig, de pont fordítva volt. 80% normális, 20% anyagias pi...csa, aki meghívatta magát. Azonnal elimináltam :D
2018. máj. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Amúgy nagyon ellenszenvesnek tűnik a pasas így a videók alapján. Látszik, hogy tárgyként kezeli a nőket, de akiknek ez kell egészségükre.
2018. máj. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!