Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az emberről?

Mit gondoltok erről az emberről?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ajánlotta ezt a Youtube csatornát. Az illető egy Dubai-i olajvállalkozó, de amellett még elmondása szerint iparmágnás és origarcha is. Állítólag több Hollywoodi híresség is megvolt már neki (Katy Perry,stb..) és azért linkeltem be ide, mert sok magyar lány is szerepelt már a videóiban, meg lehet találni őket, tehát sok magyar csaj is aktívan látogatja az ürgét..:D Valóban ez kell a magyar csajoknak, vagy inkább csak a pénze..?:D


Ez az illető Youtube csatornája: https://www.youtube.com/user/mishiisrar/videos


Itt pedig a legújabb csajával egy közös videó: https://www.youtube.com/watch?v=9LnOKQR93Bc



2018. máj. 25. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

Semmi különöset. Kihasználja a lehetőségeit és láthatóan vannak olyanok, akik erre vevők.

Azt meg ugye mindenki tudja, ha magába néz, hogy úgysem nagyon lesz olyan felhasználó, aki majd bevallja, hogy pénzért mit vállalna be. A valóságban sem így néz ki a dolog. Ehhez képest jó pár "pénzért senkivel sem feküdnék le" nőről derül ki, hogy titokban prosti volt egy ideig vagy lefeküdt a főnökkel, ha megfelelő emelést kínált.

A #6-ös válasz tök jó példa. Nehogymá' a rosszindulattal, anyagiassággal, félrelépésekkel teli társadalomban azt mert mondani, hogy a nők nagy része ilyen. Nem, a nők nagy része egy igazi csoda!

A valóságban szimplán rengeteg nő még csak a döntés lehetőségéig sem jut el, mivel nem rohangálnak mindenhol milliomos férfiak. Így könnyű lazán odamondani, hogy nem feküdnének le olyannal, aki elvinné őket a világ bármely pontjára és megdobná őket egy millával. Mégis: Az emberek nagyjából fele lépett már félre. Ehhez képest 10-ből, ha 1 válaszoló írja le azt, hogy félrelépett.


Hiába, na. A gyk-n találni a legtisztességesebb embereket az egész világon.

2018. máj. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem mondtam, hogy a nők nagy része csoda... csak azt, hogy nem a pénz/vagyon az első preferencia.


Ettől még a mai nők nagyrésze kiállhatatlan, pi...csa. Ez tény :D ... de egészen más okok miatt.


Ezt le merem írni, mert nagyon kevés nő tudta kivívni a tiszteletemet (ami kölcsönös).

2018. máj. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy ez az anyagiasság dolog csak onnan ered, hogy mindenki szereti a pénzt, de minimum a létbiztonságot.

A férfiak és a nők is.


A különbség ott van, hogy mi férfiak kifejezetten szarul érezzük magunkat csóróként, főleg ha a nő jobban keres/sikeresebb. Ez pszichológia.

Nekem volt gazdag családból származó csajom, és ennél megalázóbbat nem tudnék mégegyszer elképzelni. Egyébként is beképzelt volt eléggé, de így meg aztán főleg, tekintve hogy csóri első éves egyetemista voltam akkor. Vége is lett.


Tehát ha a férfiak kiszolgáltatottnak érzik magukat gány melóval, gyér fizetéssel... a nők pedig nem mindig tudnak vagy akarnak keményen vállalkozni, céget vinni, karriert csinálni, hanem babáznának... akkor tényleg ideális ha a férfi jól keres, a nő meg nem szakad meg a srácok mellett egy karrierben.


Sok karrierista nővel dolgoztam az utóbbi 1-2 évben... akik durván jól kerestek.

Nálam is jobban. Személyiségre borzasztóak voltak. Teljesen elférfiasodtak, és felvették a férfiak versengő stílusát. Akinek van babája 30 körül emellett, az kegyetlenül leszarta a gyerekét, mert féltette a munkáját a férfiaktól.


Egy szó mint száz, ezt az egész vagyon dolgot egyszerűen a férfi-női különbségek szülik. A eltorzult, anyagias társadalmunk pedig csak tovább ront a helyzeten...


...de eljött a totális egyenlőség kora, most már férfias amazonok harcolnak a férfiak ellen, így nem kell többé jól keresni :D

2018. máj. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem kell hinni az ilyen "állítólagos" pletykáknak, ami sehol sincs megalapozva.


Azt meg furcsállnám, ha ebben a parányi videóban szereplő hölgyike miatt irigykednél a pasira, mintha valami "igazi nő" lenne. Az arcát nézve így sem valami szép, aztán még nem tudom elképzelni milyen lehet smink nélkül is.


Szerintem olyasmi típusú nő, mint akit múltkor egy videóban láttam: kizárólag csak sminkben mert elkészíteni magáról ARCPAKOLÁSOS videót, úgy kente magára a szert:))

2018. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Újra jöttek a szokásos pontozások... Oké, a legtöbb nő nem szereti a pénzt. A kérdés már csak az, hogy honnét tudnak akkor bárhonnét előhúzni a milliomos férfiak nőket, akik szeretik a pénzt? :D HONNÉT?


"A különbség ott van, hogy mi férfiak kifejezetten szarul érezzük magunkat csóróként, főleg ha a nő jobban keres/sikeresebb. Ez pszichológia."

Attól, hogy valami mögé odahúzzuk, hogy pszichológia, még nem lesz az. Mindenki rosszul érzi magát csóróként, csak nem mindenkinek van lehetősége a csini pofijával megoldani az anyagi problémáit.


"Nekem volt gazdag családból származó csajom, és ennél megalázóbbat nem tudnék mégegyszer elképzelni. Egyébként is beképzelt volt eléggé, de így meg aztán főleg, tekintve hogy csóri első éves egyetemista voltam akkor. Vége is lett."

Nekem is volt gazdag családból származó barátnőm. Egy csoda volt.

2018. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A nők egy bizonyos része golddigger. Ezt mindenki tudja.


Bizonyos fokig minden nő vágya a létbiztonság. Ettől még szerintem nem válnak golddiggerré.


Szerintem aki ilyen szinten pénzfüggő a csinos pofijával, az nem a mi pályánk úgy sem. Egyszerűen szexuálisan sem vonzanak ezek az üres héjak.


Vitatkozhatunk napestig a százalékokról, azért azok a nők akik kicsit is intelligensebbek, megállnak a maguk lábán is, és többek egy helyes pofinál.

2018. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nah jó ez nagyon idegesitő.

Szerintem a hatosnak igaza van,kedves kérdező nagy valoszínűleg nincs sikered a nőknel és ezt gyakorin éled ki magadból.

A vicc az egészben hogy több pénzéhes fiút ismerek mint nőt,roluk miért nem beszél amugy senki se ,mindig csak a nők,peddig rengeteg fiatal jó képű fiú van aki aból él hogy nőkel tartasa el magát,esetleg a testéből,róluk miért nem írnak soha miért nem beszél senki?

Emlekszem gimibem 22 voltunk osztályb , 12 fiú és 10 lány arra emlékszem ,hogy 3

fiú osztály társam jegyezte meg gazdag lányal szeretnének eltartatni maguknK mert jó körülmények között szeretnének élni.

Volt kétt fiú osztály társam aki meg mindig a nőket kurvázta,aról nem szeretnék beszélni hogy milyen fiúkrol volt szó nagy pofáju ,elönytelen külsejü ,büdösek voltak és nem fürötek sulyosan elhízotak és nem volt szerecséjük a nőknél ezért ott kurvázták őket,aról nem is beszélve hogy a kétt fiúból az egyik egy ped.fil volt.Egyszer az egyik srác a kettőből okoskodni akart nekem ,és elő adta hogy ő milyen jó ember ismerő, el kezdet random lányokra mutogatni hogy ő milyen,nah röviden a srác a szép lányokat lekurvázta a rondákra meg azt mondta hogy bisztos alig volt bártjuk.Egy nagy terembe voltunk a suliba gyakorlatilag az egész iskola ott volt . Vicc csak az volt az egészben ,hogy aból a nyolc lánybol akit megmutatot hatot ismertem,ki választota a legszebeket azokat lekurvázta az elönytelenebb külsejüekre meg azt mondta hogy bisztos még szüzek ,8 bol hatot ismertem és 6 ból 4 volt szép, elkezdi bisztos nagy ri..ncok lehetnek,stb rá néztem közlöm vele az a lány akit kiválasztotál 19 éves még szűz barátya se volt, és nagyon aranyos meg kedves sose bántani senkit se, pénz meg nem is édekli. A maradék hármat akit leku..ot azok is mind normálisak voltak ,volt egy vagy 2 barátjuk és tiszteséges párkapcsolatban voltak,kétt elönytelenebb külsejü lányból volt az hogy az egyik könyü vérű volt,de ő se volt pénzéhes amugy csak szerete a szexet (de ez nem bün).

Aról ne beszéljünk hogy ennek a fiúnk meg már akkor négy barátnője volt hiába nem volt egy szép fiú akkor ő mi ha azok a lányok ri..ncok ha ilyen sok csaja volt.Nekem eből anyi jőt le ,hogy irigy volt a szép lanyokra meg hogy nincs náluk esélye ,de az helyet hogy oda ment volna beprobálkozni vagy beszélni velük már egyből lekurvázta őket,intélkezet,pedig egyik lány se bántota volna ,férfiak ilyen téren nagyon idegesitők.

Szóval vissza térve a 22 emberből az osztály 12 fiúbol 3 vágyot pénzes lányra ,míg a 10 lánybol csak egy jegyezte meg hogy egy fiúval szeretné eltartatni magát.

Aról nem is beszélve ,hogy gimiben 22 emberből még kilencen szűzek voltunk ,3 fiú volt még szűz és 5 lány.A maradék 5 lány aki nem volt az aból csak egy volt könyü vérű csak,de a fiúk amugy nem ezt szeretik ha egy lány könyen oda adja magát nekik mert szereti a sze..t akkor meg megint nem értem mi ezel a gond.Fiú osztály társaimnak meg átlagba 8-9 barátnőjük volt meg egyészakás kalandjaik,akkor ezt most nekik szabad ő nem hi..tásosok vagy ez hogy müködik,egy fiúnak bármit szabad egy lánynak nem?

Én még szűz vagyok ,és igen nem vagyok valami szép lány,de nem kezdek el helyes fiúkrol hazugságokat terjeszteni csak azért mert nem kapom meg őket.Kétt választásom van vagy teszek azért hogy észre vegyen egy helyesebb fiú vagy befogom a számat (nem őt szidom hanem magamba nézek) és keresek egy hozám hasolot enyi.

Aról nem is beszélve hogy 21 éves lány vagyok még szűz és barátom se volt még ,de már én is hallotam magamról olyan kitalált sztorikat hogy bisztos ku..a vagyok vagy lefekütem a fél országal,közbe még barátom se volt.

Néhány komentelőnek válaszul ,nem érdekelnek a kur.a anyagiak,meg semmi csak egy normális fiúra vágyok aki végre szeret és nem csak sze.et akar ,vagy alkami kapcsolatot hanem szerelmet ,ennyi.Meg olyan fiúra aki normális szoval nem itt gyakorin rib.ncoza a fél országot és a szemébe meg kedves az embernek ,hanem tényleg rendes kedves férfi.

Melesleg azt hagyuk hogy nekem nőként hányszor kellett fízetnem fiúknak ( nekem még sose fízetet egyik se ) még se fogok roluk rondán beszélni hanem elfogadom a helyzetet,természetésen kisérgetésről van szó különbözö eseményekre,mert a sze.el esküvőig várok,eredetileg nem ez volt a cél hanem ha tálok egy rendes fiút ,de hát nem akarom hogy rolam is így beszéljenek mint ti a lányokrol ,ezért inkább várok házaságig.

2020. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!