Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legpitibb bosszú, amit...

Mi a legpitibb bosszú, amit valaha is elkövettél?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

5 vagy 6. osztályos koromban télen volt egy csomag chips a padomban. A felét már megettük, a másik felét kövi szünetre tartogattuk. Kimentem mosdóba, osztálytársam pedig ezidő alatt szépen megette a padból a chipset. Próbálta eltüntetni a nyomokat, de a szájszaga elárulta.


Bosszúból suli után belelöktem egy nagy hókupacba.

2018. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Még régebben volt egy tumblr blogom, és egyszer valami nagy hülyeséget írtam angolul, erre kaptam egy bájos kis levelet, amiben kb az állt, hogy "szótárat használtál, kis fehér k...rva?"

Nos, ezzel eléggé a kis fehér önérzetembe taposott az illető, ezért a blogján történő áskálódással kiderítettem, hogy valami szakadt török pasi szólt be. A szakadt török pasiknak is elég szar szokott lenni az angoljuk, ezért átolvastam azokat a posztokat, amiket ő maga írt, és találtam is jó pár hibát, a legviccesebbeket pedig lementettem.

Ez idő tájt a youtube-on egy amerikai youtuber csinált egy videósorozatot, amiben sz@r angolosokat figurázott ki, márpedig ez egy rohadt hosszú sorozat volt közel 100 résszel (talán még ma is fut) szóval szinte biztos voltam benne, hogy ha elégszer tweetelek nekik akkor egyszer majdcsak felfigyelnek rám.

Így is lett; pár hétig napi egyszer lenyomtam nekik a gyerek egyik értelmetlen posztját, és voilà; bele is került az egyik részbe. (asszem a 80 valahanyadikba)

Természetesen névtelenül elküldtem neki a videó linkjét másodpercre pontosan beállítva az ő posztjára, és írtam valami olyat, hogy "omg :/ "


Nem tudom, hogy ettől megszállottnak tűnök-e, de jól esett...

2018. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Á túl sok lenne, szóval nem írom le de te kérdező nyugodtan írd le, neked mi volt?
2018. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy internetes barátnőm, akivel összevesztem. Töröltem az illető felhasználóját egy játékban, amelyben már nagyon sok szintet és dolgot elért, így teljesen elölről kellett kezdeni neki mindent egy új felhasználóval.

Volt barátja, akivel én is jóban voltam. Én nem akartam közéjük férkőzni, és szerintem nem is tettem, szimplán csak beszéltem néha a barátjával is. Ő azonban eléggé féltékeny lett, nem csak a barátja miatt, hanem más dolgok miatt is sokszor féltékenykedett rám. Így hát bekövetkezett az a szakasz, hogy nem beszéltünk. A barátjával ezek után még beszélgettem egy ideig, aki egyszer csak bejelentette, hogy ő sem beszél velem többet, mert különben szakít vele a ''barátnőm''. A csaj a játékban, amelyben én is játszottam egyébként, elkezdte terjeszteni, legalábbis több embernek is beszámolt arról, hogy én mekkora egy r***nc vagyok, és nem tudok saját barátokat sem szerezni, ezért mindig elveszem tőle az embereket, akiket megismert. Egy ideig nem is tettem semmit, majd egy nap szó szerint úgy ébredtem fel, hogy nekem bosszút kell állnom, mert úgy éreztem, hogy kizártak és ez nem igazságos. Sosem voltam egy nagy bosszúálló ember, ezen az eseten kívül nem is jut olyan eszembe, hogy valakin bosszút álltam volna. Viszont ezt eléggé megbántam, nem tudom, hogy mi ütött belém, abban az időben kissé kifordultam magamból. (Ez kb. 3 éve történt.)

Egyébként néhány hónap elteltével kibékültünk, mindketten bocsánatot kértünk egymástól, azonban az utána következő időszakokban egy párszor még összevesztünk és ismét kibékültünk. Jelenleg nem vagyunk rosszban, de nem igazán beszélünk. Nem túl jó a baráti kapcsolatunk, mert ő több dolog miatt is féltékeny rám még mindig, amit nem csak én állítok, hanem saját maga vallotta be! De mindegy is, a baráti kapcsolatunk jellemzése már nem a válasz a kérdésre, szóval nem elemzem tovább, hogy miért ilyen a viszonyunk. :D

2018. máj. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Általános suliban volt egy legjobb barátnőm, aki a hátam mögött folyton kibeszélt, nekem meg a többieket beszélte ki, szóval állandóan kavargatta a szart.

Egyszer összevesztünk és minden titkomat, amit csak neki mondtam el, elterjesztett, meg a saját cikis dolgait is elmesélte az osztálynak, de úgy adta elő, mintha azok velem történtek volna meg...

Aztán egyik nap mondta, hogy négyszemközt akar velem beszélni és elkezdett ömlengeni, hogy hiányzom neki és béküljünk ki. Nagyon haragudtam még rá, úgyhogy azt válaszoltam, meggondolom, amit komolyan is gondoltam, csak aztán mesélte egy osztálytársam, hogy a csaj azt mesélte el mindenkinek, hogy én mentem hozzá visszakönyörögni magam :D Úgyhogy akkor már tényleg betelt a pohár és azt mondtam a lánynak, hogy okés, béküljünk ki.

Az elején még olyan fura volt, nem tudtunk kötetlenül beszélgetni egymással, de pár nap után felengedtünk. Főleg ő, ugyanis megint elkezdett velem bizalmasabb dolgokat megosztani (amiket én mellesleg sosem adtam tovább senkinek, még akkor se, ha összevesztünk), meg megint elkezdte nekem a többiek kibeszélését. Egyik szünetben tudtam, hogy megint hallgathatom majd, ahogy fikáz másokat és beállítottam a telefonomon a hangrögzítőt és mikor odament hozzám és szidta nekem az osztálytársainkat, úgy tettem, mintha csak facebookozgatnék közbe. Végül sikerült felvennem, ahogy a fél osztályt, köztük a "barátnőit", akikkel akkor lettek nagyon jóban, mikor mi összevesztünk, elhordta mindenféle qrváknak, aztán megmutattam a többieknek és kiutálták.

2018. máj. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Mikor táborozni voltunk az egyik srác kiválasztott mint célpontot, hogy meg lesz kit fog szekálni 2 hétig. Szegénynek nem jött össze mert egy kis nyomi volt de legalább haverokkal eltudtuk lopni a fogkeféjét és tiszta segítőkészségből a WC-t perem alatt megsikáltuk vele.
2018. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Exem lebukott, hogy társkeresőzik és szívesen küldözget képet a farkáról is. Gondoltam, akkor hagy lássa mindenki. Beküldtem napicarra. Nagyon örült neki, mikor kiderült. :)
2018. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

:D Hát lehet velem van a baj, de nagyon jót mulattam az előző válaszokon.


Egyik lakótársam lenyúlt pénzzel, eléggé alattomosan kitervelve, aztán lelépett külföldre. Utána derült ki, hogy nem fizette be az utolsó rábízott számlákat sem, és ezt rajtam akarták leverni. Tudta jól, hogy nagy bajban vagyok amúgy is, mivel keveset kerestem, haza meg nem tudtam menni.

Segítettem az agresszív barátjával szemben is, aki engem is megfenyegetett. Kb. az életemet kockáztattam érte akkor.


Már az feltűnő volt, hogy a beígért karácsonyi ajándékomat "összetörte" és ki kellett dobnia, persze én adtam neki.

Teljesen behízelegte magát előtte nálam.

Nem csak engem lopott meg, mint kiderült. És utána még volt pofája keresni és diplomatikus, kioktató válaszokat írni a kérdéseimre, hogy mégis mi a szart csinált?


Nekem is napiszarra kellett volna elküldenem...voltak privát -a barátjának készült - képei a gépemen. Gusztustalan az ilyenfajta alázás, de akkora szarban hagyott és olyan ocsmány módon viselkedett utólag, hogy fogtam feltöltöttem képmegosztóra és kiposztoltam ide a fotók egy részét. Kb. azt írtam alá, hogy na szépen nézek ki? Meg a nevét.

Nyilván levették, de addig jó sok választ kapott.


Most így megnézve: tudta hogy tönkretesz anyagilag és kihasznál egy depressziós, bizonytalan korszakomban vs. pár fehérneműs idétlenül pózolós kép feltöltése nem tűnik akkora bosszúnak.

2018. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lakótársam és szinte minden nap más pasikat hozott fel a lakásra. Nem takarított maga után, sose vitte le a szemetet és mikor hajnalban az éjjeli műszakom után a konyhában összetalálkoztam egy kolumbiai pasival, akire azt mondta, hogy a pasija (mind a kb. 25 pasira azt mondta, hogy a pasija), akkor elegem lett.

Írtam neki egy "nagyon kedves" levelet, amiben leírtam, minek nevezik azt, amit ő csinál és hogy ez illegális. A szerződésben a tulajjal benne volt, hogy nem éjszakázhat a lakásban más csak az ott lakók és rendszeresen kell takarítani. Ezeket ő többször is megszegte, ráadásul a kuncsaftjai miatt rendesen megemelkedtek a számlák (nálunk is zuhanyoztak stb.). Felhívtam a tulajdonost, elmondtam mi a helyzet és leszögeztem, hogy vagy a ribi marad vagy én a lakásban, válasszon. Két napon belül a csaj már nem lakott ott.

2018. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
83%
A koliban 6 emberre (2 szobára) volt egy hűtőnk és valaki rendszeresen megette a kajámat. A sokadik alkalommal megkértem az egyik haveromat, hogy termeljen a kajába valami bio cuccot. A kaja másnapra eltűnt, én meg kitettem a hűtő ajtajára egy post it-et a következő szöveggel: "Remélem ízlett a mákos guba, X. beleverte a farkát". Soha többé nem tűnt el semmi, viszont meglepetésemre kiderült hogy a saját szobatársam volt a ludas, mert onnantól kezdve nem szólt hozzám és félévkor ki is költözött.
2018. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!