Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Burokban élek. Félek a kudarct...

Burokban élek. Félek a kudarctól, csalódástól, visszautasítástól, ennek következtében semmin nem estem át amin a fiatalok (szex, buli, pia). Mi lesz így velem? 23F

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Függőségektől mentes boldog ember.
2018. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen annyit aggódni. Nem vagy egyedül vele. Én az első párommal vagyok, már lassan három éve. Mikor lettek barátaim és lehetőségem, talán kétszer elmenten bulizni. Ott volt pia rendesen és jól be is rúgtam. Azóta se voltam így. Olyan rosszul lettem, nem emlékszem semmire egyikből se. Nem tudom felfogni, hogy ez miért jó egyeseknek heti szinten. Minden hétvégén ezt csinálnám, hát én meghalnék.

Persze, barátkozni próbálj, járj el erre-arra, nem muszáj az alkohol, hogy az ember jól érezze magát, majd a szerelem is jön idővel, de ne parázz rajta ennyire.

2018. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, 22L
2018. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Buli pia... Nem nagy dolog...a legtöbb ember úgyse korlátokkal csinálja és visszataszítóak, szagokról s ocsmányságaikról nem is beszélve.


Egyén függő s mentalitási szint kérdése mi lesz veled.


Lehet hogy később éled ki magad nem megfelelő helyzetben, ahogy látni pár ilyet...

Lehet megelégszel azzal kinek elkötelezed magad...

Bár ez a pánik szövegedből kétlem.

...stb ki tudja.


De így pánikolva s ragaszkodva ezekhez (szex, buli pia...) elzüllött pasi leszel, főleg ha vágysz nagyon ezekre.


17évesen bele vágtam 4hónapos kapcsolatba, aztán 2 éves, majd 5 éves, ismét 4 hónap s eljutottam jelenlegi páromhoz, kit tisztelek s becsülök.


Keresd önmagad s a hibát amin javítanod kell, mint SZEMÉLYISÉGen!!!

Kommunikáció, érdeklődés hobbik, önfejlesztés...stb

Egyszóval: Önismeret


+jobb is ha a mostani tipikus generáció ehféle gusztustalan dolgaiból kimaradsz.


Csak csalódni lehet a mai bulik alatt az emberekben...

0tartás, nincs önbecsülés, könnyűvérűek, egyre több drogos, tömegszex az alig 13éves gyerekek közt a református táborban...


Egyre több az alja nép.


Kevés az olyan, aki kultúráltan tud társaságban lenni 1-3pohár ital mellett. S a szex csak egy dolog... szeretni, tisztelni, becsülni, hűségesnek s őszintének lenni többet ér, a szexben is kulcs fontosságúak ezek mindkét fél részéről.


Szerinted másokat nem utasítanak vissza, vagy nem félnek?

Olyan csalódásokon vagyok én is túl, hogy azon vagyok merjek nyitani jelenlegi kedvesem felé szívvel is, mivel az agyam védekezik s gátat emelt... de legbelül pedig ordítok hogy szeretem. Csak félek, el is mondtam neki ezt a védő burkot s kiderült Ő is így van ezzel.

Annyiban maradtunk együtt maradunk s adunk időt magunknak s egymásnak.


Te pedig 0 tapasztalattal félsz?


Úgy pedig ne akarj kapcsolatot, ha a pia, szex, buli az életcélod lényegében.....


Az más ha normálisan pl pároddal csinálnátok pl kikapcsolódásképp.


De a normális kapcsolathoz kommunikáció s önismeret kell első sorban.

2018. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az alkoholban mégis hogy lehet csalódni?
2022. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!