Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már egyedül moziban?

Voltatok már egyedül moziban?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy nincs, aki elkísérjen, és egyedül mentek. Hanem amikor rajtatok kívül senki nincs a nézőtéren. Velem megtörtént két évvel ezelőtt, és egy óriási élmény volt. Remélem lesz még ilyenben részem.

Történt már ilyen veletek?



2018. jún. 8. 10:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És nem, nem a film volt szar, csak éppen egy este 9-kor kezdődő, nem agyonreklámozott brit film volt, a magyar átlagközönség számára ismeretlen színészekkel. NAGGGYON JÓ FILM VOLT. Ki merem jelenteni, hogy mindenki arról beszélt volna hónapokig, ha mondjuk Spielberg rendezi és Ryan Gosling vagy Jennifer Lawrence játszik benne.
2018. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedül még nem, de a Sötét Lovag Felemelkedésre 2012 augusztusának utolsó estéjén ültünk be apámmal a Duna Plázában, 8 óra körül, az egész teremben tán 5-6 ember volt velünk együtt, szóval majdnem olyan volt. Már eléggé kifutott filmnek számított, szerintem akkor adták utolsó héten. Amúgy meg nem értem miért akkora szenzáció hogy egy embernek is levetítenek egy filmet. Elvégre az időpont meg volt hirdetve, ő meg megvette a jegyet és elment megnézni, akkor mi alapján mondanák azt hogy bocs mégse mert egyedül kevés vagy? Amúgy sem olyan hej de nagy összeg berakni a pendriveot a mozigépbe és levetíteni valamit. Nem fog világra szóló veszteséget termelni a két óra áramfogyasztás.
2018. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tökegyedül nem, de az Őfelsége pinvcére voltam c. filmen ketten voltunk az egész moziban.


Őszintén? SOKKAL parásabb volt, mintha egyedül magyek, úgyhogy beültem a leghátsó sorba :D

2018. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Délutáni vetítés volt és rendezvény a városban.

Nagyon jó volt. Mintha otthon lennék, csak nagyobb képernyőn, nagyobb hangerővel, jó popcornnal. Senki nem pusmog, nem rágcsál. Kényelmesen elférek. Szuper élmény. 10+ éve nem voltam moziban, örülök hogy így jött össze az újabb moziélmény.

2018. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!