Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek az életemmel?

Mit tegyek az életemmel?

Figyelt kérdés

Sosem szeretett senki,barátaim sem voltak nagyon, régen sok tervem volt, mindig az csináltam amit a szüleim mondtak még most is, szigorúak voltak vele nem nagyon engedtek sehova,most meg azt mondják hogy menjek keressek egy barátnőt, ők már ki is választották nekem és már vagy 3 hónapja ezzel idegesítenek, nekem nem tetszik nem akarják meg érteni,önbizalomhiánnyal küzdök, abba az iskolába mentem amit ők akartak el is végeztem lett egy érettségim és egy szakmám de ez nem sok mindenre elég,ezért ki találták hogy csináljak mégegy szakmát amit utálok 1 évet ki bírtam de úgy érzem hogy már tovább nem bírom.

Utálok haza menni, de igazából az egész falut utálom, semmi sincs itt, mikor nem kell suliba mennem akkor mindig itthon vagyok filmet nézek és alszok.

Semmi kedvem semmihez nagy nehezen össze szedtem a pénzt a jogsihoz, sikerült is kb 1 percig örültem aztán ugyan úgy rossz lett a kedvem rá néztem a városban az emberek arcára és mindenki szomorú, nyomott volt ettől még rosszabb lett a kedvem,már azt sem tudom mit akarok csinálni? talán még légyszívesebben utaznék, vezetnék rónám az utakat.

Körülöttem mindenkinek be jött az élet csak nekem nem.

Folyamatosan csokit eszek, naponta legalább egyet de van olyan is hogy sokkal többet,ezután még 1-2 zacskó csipszet is.

Semelyik régi barátom soha sem ér rá sehova el jönni velem.

Gondolatban már többször akartam öngyilkos lenni.

Mit tegyek?

Csak menni és menni akarok.



2018. jún. 10. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:
20F
2018. jún. 10. 15:35
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi értelme az életemnek.
2018. jún. 10. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nehéz ügy ez így, de ismertem már hozzád hasonlót, aztán egyszer csak gondolt egyet, elköltözött Bp-re, és mintha kicserélték volna a srácot, teljesen újjászületett ... (sőt, igazából kettőt is, aki nagyon durván volt maga alatt)


szal sztem ha ennyire nyomaszt minden, költözz el Bp-re, ha pedig úgyse változik semmi, akkor keress egy pszichológust, akivel elbeszélgettek az életedről.

2018. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van önálló kereseted, akkor válassz ki valamit, ami igazán érdekel, ami te vagy, amit szeretsz csinálni és tanuld azt, akár munka, akár szabadidős tevékenység. Muszáj találnod olyan dolgot, amiben kiteljesedhetsz, ami a saját döntésed és küzdelmed, mert eddig csak a szüleid irányítása alatt cselekedtél, csak ne hagyd el magad teljesen, mert akkor még lejjebb esik a hangulatod és az önbizalmad. Ha valamire rákattansz (pozitív tevékenység) és örömet okoz, akkor sokkal kevesebb lesz azon órák száma, amikor nem azzal vagy tele, hogy senki sem szeret és nincs értelme az életnek.
2018. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek az életemmel?"


Siránkozás és önsajnálat helyett kezdj el végre élni, hozz önálló döntéseket és vállalj felelősséget...!


Az evés csak pótcselekvés, az öngyilkosság meg csak menekülés - oldd meg a problémáidat és ne másokat hibáztass azért, mert helyetted élnek!

2018. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

azért tudod ugye, h vki felnő egy kis faluban, abszolút a szülei irányítása alatt (látod, még feleséget is keresnek neki), nem csoda h nincs önbizalma, nem annyira önsajnálat ez, de mondom, nem is vészes a helyzet, csak lényeg h merj önmagad lenni és azt tenni, ami neked tetszik, és lépj! ne maradj a trutyiban, mert akkor tényleg elveszel örökre!

2018. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Inkább jó le iszom magam aztán jöhet az ugrás.
2018. jún. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!