Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az szuicid hajlamra utal, ha...

Az szuicid hajlamra utal, ha valaki nem néz szét mikor átmegy az úton?

Figyelt kérdés
Ha rászól az ember azt mondja nem figyelt vagy, hogy ha elüti az autó akkor az úgy volt megtervezve az Isten által. Egyébként nyíltan ateista szóval van ok aggodalomra?

2018. jún. 13. 06:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A gyermeked ilyen?
2018. jún. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Figyelmetlenségre utal.


Aki öngyilkos akar lenni az megtervezi, hogy biztosra megy és a lehető legfájdalommentesebb módot választja.

2018. jún. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez csak szimplán nagyképűség és figyelmetlenség.

Utálom azokat a gyalogosokat, akik nem néznek szét, mielőtt lelépnek, mert akkor én, mint autós is csukott szemmel fogok vezetni, aztán majd meglátjuk mi lesz... -.-

2018. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki szuicid hajlamú, nem feltétlen tervezi meg a halálát, lehet azért nem néz szét mert ha elütik az úgyis mindegy. Birderline-osoknál szokott lenni ilyen felelőtlenséggel összekötött szuicid/önbántalmazó viselkedés.


Vagy lehet az illető pstichopata és szimplán csak nem érzékeli a veszélyt.


Vagy lehet csak nagyképű és úgy van vele hogy őt úgysem ütik el, majd megáll az autó.

2018. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt úgy hívják inkább, hogy önsorsrontó. Semmiképp sem suicid - az meg érthetetlen, miért akarná tolókocsiban élni a további életét? A figyelem a legfontosabb képességünk - mindent csak azon keresztül érhetünk el. A hiánya pedig sok baj forrása.
2018. jún. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
81%
Attól függ, lehet hogy csak figyelmetlen vagy elkalandozik menet közben. Gyerekkoromban csináltam ezt direkt, úgy éreztem hogy ha elüt egy kocsi és meghalok, csak jót teszek a világnak meg a szüleimnek (mindig mondogatták hogy mennyivel jobb lenne ha nem lennék). Most felnőttként mindig fejhallgatóval közlekedek, emiatt különösen alaposan nézek szét még akkor is ha nekem zöld a lámpa.
2018. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy kihalt úton megy át, úgy van vele, hogy a lélek sem jár arra.
2018. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Én voltam már így... Annyira rossz helyen dolgoztam, 12 órákat, igazából semmi másra nem volt időm, hogy elkezdtem kilátástalannak látni a helyzetem, depressziós lettem, gyűlöltem az egészet ahogy volt... És bár csak annyit mentem ki az utcákra amíg bemegyek a munkahelyre meg éjjel haza, de nem tudott érdekelni semmi. Nem érdekelt hogy elütnek-e, nem érdekelt, hogy hazaérek-e, mert ha nem? Akkor legalább másnap nem kell menni... Az a kevéske öröm, ami volt az életemben nem volt elég arra, hogy ne akarjak meghalni, gyűlöltem azt a munkahelyet... Az első volt, de annyira megmaradt rossz élménynek, hogy azóta is csak tengek-lengek, félek újra belekerülni az egészbe. Nekem ez volt az az időszak amikor nem nézegettem jön-e valami...
2018. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem csak simén gondatlan. Nyilván ezt az autós dolgot azért büfögi oda, mert elege van, hogy szekálják emiatt, és így pontot tud tenni a dolog végére.
2018. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak figyelmetlenség. Ez az "Úgy volt megtervezve...", csak süket duma. Így akarja megmutatni, milyen "vagány" gyerek ő.
2018. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!