Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a francert kell babaval...

Mi a francert kell babaval repulore ulni?

Figyelt kérdés

Tegnap ertunk haza Olaszorszagbol. Hala istennek csak 1 orat utaztunk repulovel de vegig szo szerint VEGIG orditott a baba. Ha tobb oran keresztul ezt kellett volna hallgatni en felakasztottam volna magam.

Raneztem a kisbabara es mar voros volt a feje az orditastol. Szerencsetlent minek kell kitenni ilyen torturanak??

Sem a szuloknek nem jo,sem a babanak,leginkabb a korulottuk levoknek.

En biztos nem vinnem a gyerekem 2 eves koraig sehova repulovel. Fel sem fogja meg mi van,az emlekeiben sem marad meg.

3-4 evesen mikor mar eszenel van akkor igen,de ilyen pici par honapos gyereket minek????

Felvettem a fejhallgatot,maxra a hangerot de igy is hallottam...


2018. jún. 14. 15:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%
Talán külföldön élnek, és hazalátogattak a rokonokhoz. A repülőút még mindig a leggyorsabb.
2018. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk azert mert vonattal eleg nehez eljutni Amerikabol Europaba a csaladhoz.
2018. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
De basszus akkor nem kell kimenni amig a gyerek el nem eri azt a kort mikor mar kepes felfogni mi az a nem,vagy nem szabad,vagy egyaltalan azt hogy o most egy repulon ul. Vagy csak elvezni tudja.
2018. jún. 14. 16:00
 4/42 A kérdező kommentje:

Foleg Amerikaba..11 oras utra.

Gyerek is szenved,mi is,szulok is.

Ki lehet birni 2 evet repules nelkul. Mashogy is meglehet oldani. En biztos betiltanam 2 eves kor alatt a repulest.

2018. jún. 14. 16:03
 5/42 anonim ***** válasza:
57%
Mert a kinti jobb körülmények miatt lehet kint éltek és szerették volna megmutatni a kisbabát a rokonoknak. Az anya mit tehetett volna? Vágja be a csomag térbe? Ennyi erővel sehova se vigye már azt a gyereket mert bárhol elkezdhet sírni. Téged meg ha zavar, akkor fülhallgató vagy fejhallgató. És el van intézve.
2018. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsre nem vagy mindenki.
2018. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Akkor menjenek ki ok hozza.

Nalunk is volt ilyen a csaladban nem kell vegletekben gondolkodni :D

2,5 evesen hoztak haza a gyereket eloszor. (rettentoen jol viselkedett az utazas alatt,teszem hozza)

De ez hogy nem tartjak tiszteletben a tobbi utast ez kritikan aluli. Kifizeti az ember a 120.000 ft-os repjegyet es akkor azt kell hallgatni 9-10 oran keresztul ahogy bombol a baba.

Abnormalis szulo aki ennek teszi ki a gyereket.

Sok idiota..

2018. jún. 14. 16:16
 8/42 A kérdező kommentje:

Nem sehova ne vigye...hanem olyan helyre ne ahol valoszinuleg rakezd egy kisbaba a sirasra es hosszu uton egyfolytaban osszevagyunk zarva.

Ha egy moziban rakezd a gyerek akkor vagy a szulo viszi ki,vagy szolnak neki hogy vigye ki.

Egy repulorol hova viszi ki ha esetleg nem bir megnyugodni?

2018. jún. 14. 16:18
 9/42 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én sem értem. A gyereknek rohadtul nem jó. Ha rokonlátogatásos buli, akkor miért nem a rokonok mennek akkor hozzájuk? Ez is arról szól, hogy önző felnőttek miatt szenved a gyerek a repülőn... meg mellette az összes többi 100 utas.
2018. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
75%

Engem is rohadtul tud idegesíteni az ilyen, azt sem értem, minek viszik a babát hosszabb nyaralásra is, úgysem fog emlékezni rá. Ha meg családlátogatósdi van, akkor miért nem tud a rokonság jönni? :D

Múltkor buszon ültem, mellettem egy középkorú fickó egy laptoppal, a gyerek vagy 2 órán keresztül rugdosta az ülésemet, kétszer kellett rászólnom, hogy fejezze be, mert zavar, még az anyjának állt feljebb, hogy foglalkozzak én csak a magam dolgával. Nem vagyok egy problémás alak azon a téren, ha helyre kell raknom valakit, a nőt finoman kiosztottam, a mellettem ülő fickó pedig megjegyezte, hogy elhallgattathatná már a gyerekét, mert a munkáját még aznap be kell fejeznie :D Láthatólag nemcsak minket zavart, hanem mindenkit a buszon. Az ilyen idióta, fogyatékos szülőket sem értem, hogy miért gondolják azt természetesnek, hogy nem kell a kölykükre rászólni, meg bármit megtehetnek, mert hát még gyerekek, ezért elk ell nézni nekik. Hát nem. Milyenek lesznek akkor felnőttként?

2018. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!