Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek nincs érettségije,...

Akiknek nincs érettségije, hogyan boldogultok a mindennapjaitokban?

Figyelt kérdés
Nem érzitek hogy gátol hogy nincs érettségitek? Nem gondoltok arra hogy milyen jó lenne ha meg lenne?
2018. jún. 16. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Lazán . Ötletekkel teli talpraesett okos fazon vagyok . Vállalkozók és több irányban is mozgolódok . A szakmát csak azért tettem le hogy ne egy 8 osztályos tag maradjak . Jól élek elégedett vagyok . Azzal tisztába van e a sok értelmiségi sznob hogy az érettségi a monarchia idején a magyarok elleni intézkedések egyike volt . Nem véletlen hogy ez a szűrő megmaradt és fokozzák terhelik a tanulókat és a menő helyekre szakokra matek kémia kell profi szinten . Ez a papír egy alibi és amit megtanítanak a szakmai szakközépbe az pillanatok alatt elavult lesz a maradék szükségtelen háttér infót vagy többnyire legendát hazugságot meg elfelejted . Sosem fog senki egy problémát VENN diagram elvén megoldani sem fog szabályos háromszögbe kört szerkeszteni . Egy haszna van lehet brillírozni tv-s műveltségi vetélkedőkön meg Füles keresztrejtvény fejtése közben .
2018. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
#11 ja a mérnökök soha véletlenül se használják a geometriát. meg a statisztika is kinek kell. nálad tökéletesen mutatkozik az alapműveltség kiánya
2018. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Akik lepontozták a válaszadókat, azok egy irigy gyökerek... Nem csoda hogyha nem jon semmi össze nekik majd az életben....
2018. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Köszönjük szépen, nagyon jól elvagyunk nélküle is. Mindkettőnknek szakmunkás bizije van. Olyan szakmával, amit mindketten szeretünk csinálni.így nem is annyira munka ízű a dolog. Ezzel együtt pedig, nincs munkahelyi stressz. Vannak gyerekek is, a bevétel középkategóriás. Nem változtatnék ezen.
2018. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Milliardos vok, mi kell meg? Igy is eleg boldogan elek
2018. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem van erettségim, de 15 ev eve olyan munkahelyem van, ahol ez "nem oszt, nem szoroz".
2018. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!